BoJack Horseman’ın Final Sezonunun Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in en eski ve en başarılı orjinal dizilerinden birisi olan BoJack Horseman, altıncı dönemiyle birlikte izleyicilerine veda edecek. Netflix, BoJack Horseman’in final dönemini ikiye böleceğini ve birinci modülün önümüzdeki ay yayınlanacağını duyurdu. Dizinin final kısmıyla ilgili bir fragman ise bugün yayınlandı.

BoJack Horseman, Ağustos 2014’te Netflix’te yayınlanmaya başlayan bir yetişkin animasyon dizisi. Raphael Bob-Waksberg’ün yaratıcısı olduğu dizi, 90’larda “Horsin Around” isimli bir diziyle ünlenen oyuncu Bojack’in mesleğine ve etrafındaki olaylara odaklanıyor. Will Arnett‘ın BoJack karakterini seslendirdiği dizide, Amy Sedaris, Alison Brie, Aaron Paul ve Paul F. Tompkins üzere isimler de seslendirme takımında yer alıyor.

Final dönemi 25 Ekim'de başlıyor

Netflix’in yayınladığı BoJack Horseman’in 6. dönemin fragmanı, dizinin hayranlarına son dönemde ne görecekleri hakkında bilgiler veriyor. Fragmanda Mr. Peanutbutter’ın potansiyel ruh hali değişikliklerinin yanı sıra, BoJack’in hayatına da odaklanıyor. Prenses Carolyn, bir bebeğe ebeveynlik yapmakta zorlanıyor ve Todd annesine dair kimi haberler alıyor. Tüm bu bilgiler bir mektupla anlatılıyor. Dizinin final döneminin birinci kısmı 25 Ekim’de gösterime girecek. Son dönemin ikinci kısmı ise 31 Ocak’ta Netflix’e gelecek ve dizi hayranlarına veda edecek. Sekizer kısma ayrılacak olan 6. dönem, toplam on altı kısımdan oluşacak.

BoJack Horseman 6. dönem fragmanı:

Netflix, son vakitlerde yalnızca BoJack Horseman’in finalini duyurmadı. Netflix, haziran ayında Orange dizisinin final dönemi için bir fragman yayınlamıştı. Bu ayın başında da GLOW dizisinin dördüncü dönemin final dönemi olacağını açıklamıştı.

Başa dön tuşu