Rambo Last Blood sinemasından birinci fragman (video)

Sylvester Stallone’nin baş rolünde yer aldığı Rambo Last Blood sinemasından hayranlarını heyecanlandıran birinci fragman geldi.

Efsane geri döndü; Rambo Last Blood sinemasından birinci fragman (video)

Rambo: Last Blood sinemadan birinci fragman geldi. 11 yıl sonra tekrar hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Rambo serisi Rambo Last Blood sinemasından son yayınlanan fragman ile izleyicileri şimdiden heyecanlandırmaya başladı. 1982 yılında birinci kez izleyicinin karşısına çıkan ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesi yaratan Rambo sineması, serinin son sineması ile izleyicilere veda edeceği bildirisi aylar evvel sinemanın ünlü başrol oyuncusu 72 yaşındaki Sylvester Stallone tarafından verilmişti. Rambo 5: The Last Blood ismiyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan ve bu sinema ile hayranlarına veda etmeye hazırlanan ünlü oyuncu Sylvester Stallone sinema çekimleri için spor salonunda tekrar çalışmaya başladığını ama artık makul bir yaşa geldiği için epeyce zorlandığını ve sıhhat problemleri yaşadığını geçtiğimiz günlerde söz etmişti.

Yönetmenliğini Adrian Grunberg’in üstlendiği Rambo 5: The Last Blood sinemasında Rambo karakteri bu sefer savaşın içinden çıkarak kendini emekliliğe adapte etmenin uğraşı içerisinde olarak karşımıza çıkıyor lakin işler pek istediği üzere gitmiyor. Serisinin birinci sinemasından tam 40 yıl sonra tekrar izleyicilerin karşısına çıkan Rambo bu kez hayranlarına veda ediyor. Sinemanın oyuncu takımında başrolde Sylvester Stallone yer alırken, Paz Vega, Óscar Jaenada, Yvette Monreal, Adriana Barraza ve Sergio Peris-Mencheta üzere isimler de yardımcı oyuncu olarak sinemada uzunluk gösteriyor.

Rambo: Last Blood izleyicilerle ne vakit buluşacak?

Geri kalan hayatında sakin bir hayat yaşamak isteyen Rambo bir çiftlikte huzurlu yaşamak isterken hayat onu Meksikalı insan tacirleriyle karşı karşıya getiriyor. Aksiyon ve macerayı sonuna kadar izleyicilere yaşatacak serinin son sineması Rambo 5: The Last Blood 20 Eylül 2019 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Başa dön tuşu