Love 101’in Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Dizi ve sinema platformu olarak karşımıza çıkan ve her geçen gün popülaritesini artıran Netflix, yeni bir Türk dizisi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Love 101 olarak isimlendirilen bu dizi, Hakan: Muhafız ve Atiye'den sonraki üçüncü Türk Netflix dizisi olarak izleyicilerle buluşacak. 

1990'lı yıllarda geçecek olan Love 101, beş liseli arkadaşın kıssalarını mevzu edinecek. 130'dan fazla ülkede gösterilecek olan Love 101 dizisini Sonsuz Aşk ve Şampiyon üzere sinemaların direktörlüğünü yapmış olan Ahmet Katıksız yönetecek. Uzun soluklu olan ve yıllardır hayatımızın içerisinde yer alan Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı sekreter Yasemin karakteriyle çok yakından tanıdığımız Meriç Acemi'nin kaleme aldığı Love 101'in çekimleri 26 Haziran'da başlayacak.

Diziyle ilgili olarak bu bilgilerin yanı sıra dizinin oyuncu takımı da genel sınırlarıyla muhakkak oldu. Buna nazaran Love 100 dizisinde; Vatanım Sensin dizisinde oynadığı Ali Kemal rolüyle yakından tanıdığımız, bu dizinin akabinde da farklı üretimlerde da oynayan Kubilay Aka, tekrar Vatanım Sensin takımında bulunan Pınar Deniz, Bir Litre Gözyaşı ve Karagül'den tanınan Mert Yazıcıoğlu, Elimi Bırakma dizisinin yıldızı Alina Boz ile birlikte Kara Sevda dizisinin Buyruk Kozcuoğlu'su Kaan Urgancıoğlu'da yer alacak.

Dizide öbür hangi karakterlerin olacağı, kaç kısımdan oluşacağı ve dizinin ne vakit izleyicilerle buluşacağı şimdi bilinmiyor.

Başa dön tuşu