Marvel, Black Panther 2’nin Vizyon Tarihini Açıkladı

Disney'in “D”si ve kuruluş yılı 1923'ün “23”ü birleştirilerek isimlendirilen Walt Disney'in resmi hayran kulübünün ismini tüm dünyaya duyuran fuar D23, bu sene geride bıraktığımız yıllara nazaran epeyce heyecanlı geçiyor. “Studios” panelinde konuşan Marvel Studios'un lideri Kevin Feige, Black Panther 2'nin 2022'de geleceğini doğruladı

Filmin yönetmeni Ryan Coogler da aktiflikte kelam alarak grubun hoş bir iş çıkarmak için vakit harcadığını belirtti. San Diego Comic-Con'da da Marvel Sinematik Kozmosu hakkında değerli duyurular yapan şirket, açıkladığı tarihle Black Panther 2'yi The Eternals, Thor: Love and Thunder üzere yeni üretimlerinin ortasına eklediğini gösterdi.

Black Panther 2, 6 Mayıs 2022'de vizyonda olacak:

2022 yılı içinde 6 Mayıs tarihini işaret eden Kevin Feige, hayranların beklediği kalitede bir sinemayla geleceklerini belirtti. Son üretimlere bakıldığında büyük kitlelere ulaşan Marvel'ın durmaya niyeti yok üzere görünüyor. Stüdyonun yeni üretimleri, hayranlar tarafından da merakla bekleniyor.

Yaklaşmakta olan devam sinemalarının de Disney+ dizileriyle etkileşim içinde olacağı düşünüldüğünde, bizleri epey heyecanlı günler bekliyor diyebiliriz. Marvel karakterleri için yeni devrin nelere hamile olduğunu da önümüzdeki günlerde daima birlikte göreceğiz. 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu