Marvel, SDCC’de Infinity Saga Fragmanını Yayınladı

Marvel, San Diego Comic Con’da bir sürpriz yaparak Infinity Saga için yeni bir tanıtım görüntüsü yayınladı. Bu tanıtım yeni sinemaları değil, eski üretimleri kapsıyor. 

Bugüne kadar çekilmiş olan bütün Marvel Sinematik Cihanı (MCU) sinemaları tek bir öyküyü, Infinity Saga olarak isimlendirilen kıssayı anlatıyordu. Marvel da San Diego Comic Con’da (SDCC) yayınladığı fragmanla bu öyküyü anmış oldu.

Daha evvel Temmuz ayında SIGGRAPH isimli aktiflikte de gösterilen fragman, bu sefer internette de paylaşıldı. 

Elbette ki Disney ve Marvel bir şey yapıyorsa bu işi boşuna yapmaz. Bu fragman birebir vakitte Infinity Saga DVD setinin bir habercisi olarak görülüyor. Daha evvel de çeşitli setler çıkaran Marvel’ın, 23 sineması birden içeren bir seti satışa sunması kaçınılmaz olarak gözüküyor. 

Fragmanda son 11 yılda Marvel sinemalarında en dikkat çeken, en akılda kalıcı sahneler yer alıyor. Genel olarak çok süratli ilerleyen ve daima değişen imgeler içeren fragmanda en son the Infinity Saga yazısı ekrana geliyor. 

MCU’nun yeni devrinde de Infinity Saga’da olduğu üzere başarılı olup olamayacağını daima bir arada göreceğiz. Disney, kendi yayın platformu Disney+ üzerinden de MCU ile irtibatlı diziler yayınlayacak. 

Başa dön tuşu