Avengers: Endgame, Yepyeni Görüntülerle Tekrar Yayınlanacak

Disney, Avengers: Endgame sinemasının sinema tarihine geçmesini, listelerin en üstünde yer almasını istiyor. İstemesine istiyor lakin sinema, dünya çapında momentumunu kaybetmiş durumda. Birinci çıktığında üç milyar doları bulması beklenen sinema, an prestijiyle Avatar’ı geçmekte zorlanıyor.

Avengers: Endgame, ikinci bir cins için sinemalara geri dönmeye hazırlanıyor. Yine gösterimde sinemaya kesilmiş sahneler de eklenecek. Marvel Studios’un lideri Kevin Feige, sinemanın sinemaları tekrar ziyaret edeceğini doğruladı.

Avengers: Endgame sinemalara geri döndüğünde yeni imgeler de içerecek. Önümüzedeki hafta yine gösterime girecek olan sinema, Marvel’in Spider-Man: Far From Home çıkana kadar seyircileri oyalamasını da sağlayacak.

Yeni sahnelerin de eklenmesi ile birlikte sinema, Avatar’ın 2,788 milyar dolarlık rekorunu kırmak için de yeni bir fırsat yakalamış olacak. Şu ana kadar Cameron’un sinemasını geçemeyen imal, önümüzdeki hafta yeni bir seyirci kümesini salonlara çekebilirse tepeye çıkabilir.

Yeni versiyonda hangi sahnelerin ekleneceği ise bilinmiyor. Karakterlerin hangilerine daha fazla mühlet ayrılacağı, yeni sahnelerle bir arada senaryonun değişip değişmeyeceği, eski sahnelerin makaslanıp makaslanmayacağı ya da son haliyle sinemanın ne kadar süreceği konusunda ise bir bilgi verilmedi. 

Eklenen yeni sahneler ortasında bir Stan Lee anma görüntüsü, evvelden çekilmiş lakin sonradan kesilmiş birtakım sahneler ve birkaç sürpriz olacağı söyleniyor. 

Tüm vakitlerin en çok gişe yapan sineması çabasını kim kaybederse kaybetsin kazanan, her iki sinemada de yer alan Zoe Saldana olacak. 

Başa dön tuşu