Marvel, She-Hulk Karakteri İçin Liv Tyler’ı Düşünüyor

Disney’in Netflix gibisi çevrimiçi yayın platformu Disney+’ta yayınlanacak Marvel dizilerinden biri olan She-Hulk, Bruce Banner'ın Marvel Comics'teki kuzeni Jennifer Walters'ı takip ediyor. Geçirdiği bir kazanın akabinde kuzeni Banner’dan kan alınca  Hulk’ın güçlerine kavuşan Walters, birinci defa 1980 yılında yayınlanan Savage She-Hulk çizgi roman serisinde görünmüştü. 

Marvel Sinematik Kozmosu (MCU) ile aynı anlatı dünyasında geçecek olan She-Hulk dizisi, Disney+’ın önümüzdeki ay piyasaya çıkmasıyla birlikte izleyicilerle buluşacak; lakin hala başrolde kimin oynayacağı konusu aydınlığa kavuşmuş değil. 

CBR.com’un bugün sayfalarına taşıdığı bir habere nazaran Jennifer Walters, nam-ı öbür She-Hulk karakterini Liv Tyler canlandırabilir. Hatırlayanlar olacaktır; Amerikalı ünlü oyuncu, 2008 üretimi Edward Norton’lı ‘The Incredible Hulk’ sinemasında Betty Ross karakteri ile karşımıza çıkmıştı. 

Tyler’ın Jennifer Walters olarak Hulk cihanına geri dönüp dönmeyeceği kesin olarak belirli değil; lakin internet sitesinin haberine nazaran bunun olma ihtimali bir oldukça yüksek. She-Hulk karakteri için daha evvel Game of Thrones dizisinde Brienne of Tarth karakterini canlandıran Gwendoline Christie ve Deadpool sinemasından tanıdığımız Gina Carano’nun isimleri geçmişti. 

Disney+ platformunda yayınlanacak Marvel dizileri ortasında, The Falcon and the Winter Soldier, Hawkeye, Loki, WandaVision, and What If…? üzere üretimler da bulunuyor. Aylık 6,99 dolar üzere bir fiyat etiketine sahip olan yayın servisi, önümüzdeki ay kullanıcıların beğenisine sunulacak.

En Şimdiki Haberler
  1. Japonya’yı Vuran Tayfun Sonrası Ortaya Çıkan, Kıyamet Sinemalarını…

  2. Model Birleşmiş Milletler Simülasyonu 31 Ekim’de Ankara HBVU’da

  3. Türk Bilim İnsanları, Türkiye’de İki Yeni Canlı Çeşidi Keşfettiler

  4. Telefonunuzdaki Sensörler, Tüm Bilgilerinizin Ortaya Çıkmasına Ned…

  5. Dünyanın Gücünü Hidrojenden Alan Birinci Muhteşem Yatı: Harikulade Tasarımıy…

  6. Robert Downey Jr.’ın Başrolünde Olduğu ‘Dr. Dolittle’dan Birinci Frag…

  7. Dünyanın Bir Milyon Beğeni Kazanan Birinci YouTube Yorumu Belirli Oldu

  8. Gökbilimciler, Büyüyen Bir Kara Deliğe İlişkin Görüntüyü Paylaştılar (V…

  9. Turkcell İkinci El Telefonlarınızı Satın Alıyor: İşte Birtakım Telefo…

  10. Porsche, Büsbütün Elektrikli Olan Uygun Fiyatlı Arabası Taycan…

Başa dön tuşu