Marvel’ın Başkanı Kevin Feige, Şirketin CCO’su Oldu

Marvel'da büyük yapısal değişimler yaşanıyor. Şirketteki tüm kreatif işçi, Başkan Kevin Feige'nin sorumluluğu altına giriyor. Deadline tarafından açıklanan bilgilere nazaran Kevin Feige, terfi alarak artık şirketin 'Chief Creative Officer' (CCO)'su yani kreatif ünitelerinin baş sorumlusu olarak çalışmaya başlayacak. 

Bu gelişme, şirketin tüm sinema ve televizyonlardaki kreatif yöneticilerinin Kevin Feige'ye rapor vereceği manasına geliyor. Marvel Sinematik Evreni'nde usta olarak bilinen Feige, Marvel'ın kıssa anlatımını ve içerik oluşturma platformlarının kreatif istikametlerine katkı sağlayacak. 

Kevin Feige'nin misyonları neler olacak?

Disney+ ile ilgili kritik bir devirden geçerken Marvel’ın Falcon ve Kış Askeri, Loki, Hawkeye, Loki, She Hulk, Ay Şövalyesi, WandaVision üzere üretimlerle ilgili çalışmalar da başladı. Feige, tüm bu süreçlerde aktif rol alacak. Ayrıyeten Marvel’ın D23 ve San Diego Comic-Con’daki yaklaşmakta olan planları için en kıymetli isimlerden biri de Feige idi.

Feige; Walt Disney Eş Başkanları Alan Horn ve Alan Bergman'a rapor vermeye devam ediyor. Şirketin bütün sinema ve televizyon üretimlerini Marvel Studios altına alma kararının alınmasından sonraki 10 yılda şirket, önemli ölçüde gelişim göstermişti. Artık ise Disney+'a Marvel TV'nin premium içerik oluşturacak olması, şirketi yeni bir düzeye taşıyacak. Dan Buckley ise Marvel Entertainment'ın Lideri olarak misyon yapmaya başlayacak.

En Yeni Haberler
  1. Instagram’dan Müsaadeli Uygulamaları Engellemeyi Kolaylaştıracak Yen…

  2. ABD ve Çin Ortasında Yeni Çekişme: Facebook’un Libra’sı Çin’in CBD…

  3. Google, Etkinliğinde Apple’la Dalga Geçti

  4. Xiaomi’den 80 Milyon MIUI Kullanıcısı İçin Özel Kutlama

  5. Apple, iOS 13.1.3 ve iPadOS 13.1.3 Güncellemelerini Yayınladı

  6. Alplerin 100 Yıldaki Buz Kaybını Ortaya Koyan İçler Acısı Kuş Bak…

  7. Fortnite’ın Para Ünitesi V-Bucks’ın Fiyatları Değişti: İşte Yeni F…

  8. “Barış Pınarı Harekatı’na Özel Armağan İnternet” İletilerine Dikka…

  9. MIT’li Araştırmacılar, Geçersiz Haberleri Tespit Edecek Yeni Bir Sis…

  10. Aradığınız Yazı Tarzını Bulabileceğiniz, Dafont Gibisi 9 Font Si…

Başa dön tuşu