Marvel’in Black Widow Filminden İlk Poster Geldi

Marvel Sinematik Cihanı (MCU) içerisinde değerli bir role sahip olan Black Widow/Natasha Romanoff karakteri en sonunda kendi solo sinemasına kavuşuyor. Birinci olarak Iron Man 2’de karşımıza çıkan Black Widow, Avengers: Endgame’den sağ çıkamamıştı. 

Posterde alıştığımızdan daha farklı bir Natasha Romanoff görüyor olmamıza ek olarak David Harbour’u da Alexei, yani Red Guardian olarak görüyoruz. Ayrıyeten başka oyuncular da afişte yer alıyor.

Poster, aktiflik iştirakçilerinden kimilerine dağıtılmış üzere duruyor. Marvel’in konsept dizayncısı Andy Park, posterin fotoğrafını paylaştı. Bu poster resmi olarak sinema salonlarında göreceğimiz posterden çok aktifliğe özel bir eser üzere duruyor.

Afişte karakterin kostümünün çizgi romanlardaki versiyonuna daha yakın bir hale geldiğini görüyoruz. Gri tonları içeren kıyafette altın rengi bileklikler ve kemer bulunuyor. Ayrıyeten kemerde Black Widow logosu dikkat çekiyor. 

Posterde Rusya'nın Captain America’sı Red Guardian dışında Rachel Weisz’in canlandırdığı Milena, Florence Pugh’ın canlandırdığı Yelena (Çizgi romanlarda bir periyot Black Widow olmuştur kendisi) ve Widow’un gerisinde da Taskmaster göze çarpıyor. 

Yine de D23’ten yapılan en dikkat cazip paylaşım bu poster değil. Germain Lussier karakterin kostümüne ilişkin fotoğraflar da paylaştı.

Marvel daha sonra MCU Direct hesabı üzerinden resmi konsept görselleri paylaştı.

Filmin kıssası konusunda bilgilerimiz ise hayli kısıtlı. Sinema, Marvel’in Phase 4’üne dahil olsa da bu sinema aslında hayli eski periyotları anlatacak.

Başa dön tuşu