Matrix 4 oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi

Matrix 4, Christina Ricci’ye bir rol verdiğini duyurdu. The Matrix: Revolutions’dan neredeyse yirmi yıl sonra ekranlara vuran franchise’ın son kısmı, yıllardır çıkan söylentilerin akabinde nihayet son vakitlerde resmiyet kazandı.

Matrix 4 takımı büyüyor

The Matrix 4 resmi olarak duyurulduktan sonra, yapımı COVID-19 salgını nedeniyle kapatılan birçok imalden biri haline geldi ve sineması daha da geciktirdi. Tüm Warner Bros. üretimleri üzere, Matrix 4, sinemalarda ve HBO Max’te yayınlanacak. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss ve Jada Pinkett Smith, bu sefer sadece Lana Wachowski tarafından yönetilen The Matrix 4 için geri dönüyor. Lambert Wilson The Matrix: Reloaded’da tanıtılan The Merovingian olarak geri dönerken, Daniel Bernhardt Casus Johnson olarak geri dönecek. Seriye yeni katılanlar ortasında Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick ve Jonathan Groff yer alıyor. Ne yazık ki, The Matrix 4’te ne Laurence Fishburne ne de Hugo Weaving karşımıza çıkacak, lakin sinemanın takımı tekrar de hala etkileyici.

Bugün sinemanın takımına yeni bir isim daha eklendi. Collider tarafından bildirildiği üzere Warner Bros., Christina Ricci’yi The Matrix 4‘ün takımına ekledi. Karakteri yahut rolün boyutu hakkında hiçbir detay verilmedi. Sinemanın konusu hakkında neredeyse hiçbir şey bilmemenin yanı sıra, Abdul-Mateen yahut Henwick üzere yeni gelenlerin kimleri oynadıkları da bilinmiyor, lakin oyuncu takımı baş rolleri olduğunu ima ediyor. The Matrix 4 hakkında daha fazla bilgi – resmi bir başlık da dahil olmak üzere – şimdi bilinmiyor. Sinemanın Aralık’taki çıkış tarihi yaklaştıkça önümüzdeki aylarda daha çok şey öğreneceğimiz kesin. Tahminen bir fragman bize Ricci’nin kimi oynadığına ve rolünün Neo ve Trinity’nin hala açıklanamayan geri dönüşleriyle nasıl kontaklı olduğuna dair bir ipucu verebilir.

Başa dön tuşu