Monster Hunter Filminin İlk Tanıtım Filmi Yayınlandı

Monster Hunter oyunun sinemasından birinci imgeler yayınlandı. Gelecek yıl sinemalarda olması beklenen görüntü, Monster Hunter hayranlarına filmin nasıl olacağına dair bir fikir verdi.

30 saniyelik tanıtım sineması, Şangay Milletlerarası Sinema Festivali'nde gösterildi. Tanıtım sinemasının bir telefon kamerasıyla kaydedilmiş imajları, ‘Monster Hunter Asia’ Facebook sayfasına yüklendi.

Millia Jovovich ve Tony Jaa'yı canavarlar kumdan çıkarken görüntüleyen tanıtımda heyecanlı sahnelerin yer alacağına dair bir ipucu alıyoruz. Tanıtım sinemasında ayrıyeten Ron Perlman’ı da görüyoruz.

Monster Hunter’ın sinemasında, Monster Hunter kainatına sihirli bir portaldan giriş yapan Amerikan askerlerini izleyeceğimiz için sinema, oyunun öyküsünden daha farklı bir öyküyü hayranlarına aktaracak.

Filmde Milla Jovovich, grubun başkanı olan Artemis karakterini canlandıracak. Mahallî avcılardan devasa canavarlara karşı nasıl savaşmaları gerektiğini öğrenmek zorunda olan takım, canavarların portal aracılığıyla gerçek dünyaya geçmelerini engellemeye çalışacak.

Japonya’da önemli bir ilgi odağı olan Monster Hunter serisi, global manada da ilgi toplamayı başarmış fakat Çin’de birtakım problemlerle karşılaşmıştı. Godzilla: King of the Monsters oyununda olduğu üzere satışa çıkmasından birkaç hafta sonra kaldırılan oyunun kaldırılmasına yönelik açıklamada, kullanıcılardan gelen fakat ne olduğu belirtilmeyen şikayetler öne sürülmüştü.

İki oyunun da Çin'de neden yayından kaldırıldığı tam olarak açıklanmadı fakat dehşetli canavarların varlığı an değerli sebep olarak gösteriliyor. Oyun üzere sinemanın de Çin'de vizyona girmeme ihtimali bulunuyor.

Monster Hunter hayranları, sinemanın birinci fotoğrafları ortaya çıktığı vakit makineli tüfeklerle dolaşan askerler gördüklerinde hayal kırıklıklarını bildirmiş, sinemanın Monster Hunter sinemasından çok Call of Duty sinemasına benzediğini söylemişlerdi. Artık ortaya çıkan tanıtım sinemasının hayranları biraz olsun rahatlatması bekleniyor.

Monster Hunter sineması 4 Eylül 2020 tarihinde vizyona girecek.

Başa dön tuşu