Recep İvedik 6’nın Konusu ve Çıkış Tarihi Duyuruldu

Türk sinema dalının en çok izlenen serilerinden biri olan Recep İvedik serisi, çıktığı birinci günden beri rekorlar kırıyor. Kimi insanların ağır tenkidine maruz kalan kimilerinin da çok beğendiği Recep İvedik sinemaları, 2008 yılından bu yana toplam 5 defa karşımıza çıktı.

Beşinci sineması 2017'de vizyona giren ve seyirci rekoru kıran sinemanın devamı niteliğindeki Recep İvedik 6'nın Şubat 2019'da beyaz perdeye gelmesi planlanmış fakat birçok oyuncunun katıldığı “Cinemaximum eylemi” sonucunda ertelenmişti. Çıkan yeni sinema kanunu ile birlikte sorunun çözülmesi sonucunda sinemanın çıkacağı da açıklanmıştı. Şahan Gökbakar, yeni sinemanın çıkış tarihini ve sinemanın konusunu Instagram hesabından açıkladı.

Recep İvedik 6, 8 Kasım'da geliyor:

Şahan Gökbahar, yaptığı paylaşımda Recep İvedik'in yeni serüveninin Kenya olduğuna işaret ediyor. Konya'yı yanlış anlayıp Kenya'ya gidecek olan Recep, türlü türlü maceralara atılacak. Başrollerinde Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi ve Somer Karvan'ın yer aldığı sineması, Şahan Gökbakar'ın kardeşi Togan Gökbakar yönetiyor. Yapımcılığını Çamaşırhane Film'in üstlendiği sinemanın gişede nasıl gelirler elde edeceğini kesin olarak bilemesek de düşük olmayacağını iddia etmek çok da sıkıntı olmayacaktır.

Recep İvedik serisi ve 6 film konusunda sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu