Neil Patrick Harris, Matrix 4 Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Bilim kurgu sinemasının kült üretimlerinden Matrix, serinin dördüncü halkası ile bir kere daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, sırasıyla Neo ve Trinity karakterlerine hayat vermeye devam edecek. Geçtiğimiz günlerde bu iki ismin yanına dahil olan Aquaman’in yıldızı Yahya Abdul-Mateen’in ise nasıl bir rolle karşımıza çıkacağı şimdi belirli değil.

Variety’nin sayfalarına taşıdığı habere nazaran, Doogie Howser, M.D., Gone Girl ve How I Met Your Mother üzere üretimlerden tanıdığımız Neil Patrick Harris de Matrix 4’ün oyuncu takımına katıldı. Amerikalı ünlü aktörün dördüncü Matrix sinemasındaki rolü ise şimdi bilinmiyor.

Harris çoğunlukla Sit-com yani durum güldürü üslubu üretimlerle tanınsa da, 2014 üretimi Gone Girl ve Broadway kökenli rock müzikali Hedwig and the Angry Inch üzere üretimlerde canlandırdığı ağır başlı rollerle herkesin takdirini toplamayı başarmıştı. 

Wachowski kardeşlerin çığır açan bilim kurgu sineması Matrix’in dördüncü halkası, geçtiğimiz ağustos ayında duyurulmuştu. Matrix 4’ün direktör koltuğunda, orjinal üçlemeyi kardeşi Lilly Wachowski ile birlikte yöneten Lana Wachowski oturacak. Sinemanın senaryosunu Wachowski’nin yanı sıra Aleksandar Hemon (Sense8) ve David Mitchell (Cloud Atlas) kaleme alıyor.

Senaryo çalışmaları tamamlanan sinemanın 2020 başlarında yapıma girmesi bekleniyor; lakin şimdi Matrix 4 için açıklanan resmi bir çıkış tarihi yok. Warner Bros. ve Lana Wachowski, sinemanın konusu hakkında şu ana kadar hiçbir şey açıklamadı. Buna karşın kısa vakitte yeni ayrıntıların gün yüzüne çıkacağını varsayım ediyoruz. 

İlk üç Matrix sineması, global gişede 1,6 milyar doların üzerinde bir çıkar elde etmişti. Serinin dördüncü halkasının nasıl bir muvaffakiyet yakalayacağı ise şimdiden merak konusu. 

En Yeni Haberler
  1. League of Legends’ın Taşınabilir ve Konsol Versiyonu Duyuruldu (Ön Kayı…

  2. League of Legends’ın Dövüş Oyunundan Birinci İmgeler Yayınlandı (V…

  3. Word Üzere Office Uygulamalarına Gerek Bırakmayan 7 Uygulama

  4. Marvel’ın Lideri Kevin Feige, Kreatif Ünitelerinin de Başına Geç…

  5. Instagram’dan Müsaadeli Uygulamaları Engellemeyi Kolaylaştıracak Yen…

  6. ABD ve Çin Ortasında Yeni Çekişme: Facebook’un Libra’sı Çin’in CBD…

  7. Google, Etkinliğinde Apple’la Dalga Geçti

  8. Xiaomi’den 80 Milyon MIUI Kullanıcısı İçin Özel Kutlama

  9. Apple, iOS 13.1.3 ve iPadOS 13.1.3 Güncellemelerini Yayınladı

  10. Alplerin 100 Yıldaki Buz Kaybını Ortaya Koyan İçler Acısı Kuş Bak…

Başa dön tuşu