Şahsiyet 2. Sezon Oyuncuları Yayınlanacağı Tarih ve Platform

Yayınlandığı devirde Türkiye’de ve dünyada ses getiren dizi Şahsiyet, 12 kısımdan oluşan birinci döneminin akabinde ekranlara veda etmişti. puhu tv üzerinde yayınlanan dizinin ikinci dönemiyle geri döneceği katılaştı.

Dizinin ikinci dönemi hakkında şimdi pek çok ayrıntı yer altında durmaya devam etse de, birtakım kıymetli bilgileri de öğrenme fırsatı elde ettik. Gelin, Şahsiyet’in ikinci dönemi hakkında bilinen her şeye yakından bakalım.

Şahsiyet 2. dönem oyuncu kadrosu

Şahsiyet, ikinci döneminde Haluk Bilginer’e yer vermeye devam edecek. Bununla birlikte Şebnem Bozoklu da Zuhal Beyoğlu karakteriyle ekranlarda yer alacak.

İlk dönemde Cansu Dere’nin hayat verdiği Nevra Elmas’ın da dizide yer almaya devam edeceği öğrenilse de Dere’nin role devam edip etmeyeceği hakkında şimdi bir bilgi yok.

Yeni dönemde rol alacağı öğrenilen başka isimler ortasındaysa İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta gibi sevilen isimler de yer alıyor.

Şahsiyet 2. dönem konusu:

Öğrenilen birinci bilgilere nazaran dizinin yeni dönemi, Agah Beyoğlu ve Avustralya’dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu’nun dünyasını işleyecek. Dizi, birinci dönemin tersine bu dönemde polis öyküsüne yer vermeyecek. Tekrar de Nevra karakterini görmeye devam edeceğiz.

Şahsiyet 2. dönem nerede yayınlanacak?

Kısa mühlet evvel öğrenilen bilgilere nazaran Dinsey+, Şahsiyet’in haklarını puhu TV’den almış durumda. Dolayısı ile Şahsiyet 2. dönem Disney+’ta yayınlanacak diyebiliriz. 

Şahsiyet dahil tüm Disney+ içerikleri için buraya tıklayarak çabucak abone olabilirsiniz.

Şahsiyet 2. dönem ne vakit yayınlanacak?

Şahsiyet 2. dönem için şimdi öngörülen bir tarih bulunmuyor. Dizinin ikinci dönem hazırlıklarının şimdi geçtiğimiz haftalarda başladığı biliniyor.

Başa dön tuşu