Netflix IMDB puanı en yüksek aksiyon filmleri!

10. Sihirbazlar Çetesi (2013)
IMDb: 7,3

FBI casuslarını kurnazlıkla atlatmayı başaran bir küme zeki illüzyonist, bankalardan çaldıkları parayı izleyicilerine verme konusunda uzmanlaşır.

Başroldekiler: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson

9. John Wick (2014) IMDb: 7.3
IMDb: 7,3

Emekliye ayrılmış bir tetikçi olan John Wick, emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en bedelli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Lakin meskenine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov’un oğlu Josef Tasarov’dur ve John’un daha evvel birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick’in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Bakalım John Wick intikamını alabilecek midir?

8. Vazifemiz Tehlike 5 (2015)
IMDb: 7.4

IMF’nin feshedilmesinin akabinde Ethan Hunt ve müttefikleri, dünyanın yok edilmesini hedefleyen bir küme hain casustan oluşan Sendika’ya karşı kendi savaşlarını başlatır.

7. Sherlock Holmes Serisi (2009-2011)
IMDb: 7.6

Sir Arthur Conan Doyle’un dedektif romanlarının beyaz perdeye tekrar uyarlanması olan sinemada efsanevi dedektif Sherlock Holmes’u Robert Downey Jr. canlandırıyor.

Başa dön tuşu