Netflix Dizisi Mindhunter’dan 2. Sezon Resmi Fragmanı Geldi

Mindhunter, seri katillerin peşine düşüp onların profillerini çıkartan, cürümlerini ortaya döken üç polisin kıssasını anlatıyordu. Birinci dönemi Ekim 2017’de yayınlanan dizinin ikinci döneminde FBI Casusu Holden Ford (Jonathan Gruff), Casus Bill Trench (Holt McCallany) ve Dr. Wendy Carr (Anna Torv) daima birlikte maceraya geri dönüyor ve seri katillerin zihninde dönen olayları çözmeye çalışıyorlar. 

Netflix, seri katillere dayanan dizinin ikinci dönemini aslında 2017 yılında onaylamıştı lakin kıssanın devam etmesi için neredeyse iki yıl beklemek gerekti. Seri, hatalı psikolojisi ve hatalı profillemenin birinci otaya çıktığı devirde yaşanan olaylara dayanıyor. 

Yeni dönemde karakterlerimiz yeni katillerle çaba edecek. Bu seri katiller ortasında, seride daha evvel de denk geldiğimiz karakterler de yer alacak. Charles Manson ve Ed Kemper üzere isimleri de bu dönemde görebiliriz. 

Sezon 2’nin oyuncu takımında Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Joe Tuttle, Albert Jones, Stacey Roca, Michael Cerveris, Lauren Glazier, Sierra McClain yer alıyor. David Fincher’in yapımcılığını üstlendiği ve birtakım kısımları de yöneteceği dizide Andrew Dominik, Carl Franklin, Joshua Donen, Charlize Theron üzere isimler de kimi kısımları yönetecek.

Mindhunter dizisinin 2. dönemi 16 Ağustos’ta yayınlanacak.

Başa dön tuşu