Avengers: Endgame’de Hiç Gerçekleşmeyen Dehşet Verici Olay

Marvel’ın San Diego Comic-Con gösterisinde Avengers: Endgame sinemasının direktörleri Joe ve Anthony Russo röportaj verdi. Verdikleri röportajda direktörler, şayet gerçekleşseydi hayranları hüsrana uğratacak bir öykü fikrini paylaştı. Söylediklerine nazaran birinci başta Thanos’un Captain America’nın başını koparması kelam mevzusuymuş.

Anthony Russo, “2014’teki Thanos vakit portalından geçtiği anda, kahramanlarımızın önüne Captain America’nın koparılmış başını bırakacaktı” dedi.

Joe Russo’da “3. kısım dışındaki bütün senaryo tamamdı zira Anthony ve ben, Thanos’un kahramanların önüne Captain’in başını fırlatmasını istiyorduk. Bundan vazgeçemezdik ve sonunda ‘Pekala, şayet bunu yapmıyorsak öbür bir şey bulmamız gerekiyor’ dedik. Ondan sonra her şey şu anki üzere oldu” diye ekledi.

Kardeşler, bu olayın ziyadesiyle karanlık olduğunu lakin bunun bir sorun olmadığını zira Thanos’un zati ziyadesiyle karanlık bir karakter olduğunu belirtti. Marvel’ın Comic-Con etkinliğinden daha fazla ayrıntı öğrenmek için Webtekno’yu takipte kalmayı unutmayın 🙂

Başa dön tuşu