Netflix, El Camino’dan Yeni Bir Yeni Fragman Yayınladı

11 Ekim tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak El Camino: A Breaking Bad Movie, Breaking Bad hayranlarının yıllar süren hasretine son verecek. Daha evvel sizlerle hakkında bilinen tüm ayrıntıları paylaştığımız sinemanın, Netflix'in son zamanlardaki en çok izlenen üretimlerinden biri olması bekleniyor.

Film için yayınlanan yeni fragman ise bizlere sinemada bulunacak bir karakter hakkında bilgi veriyor. Başı en az Walter White kadar çalışan karakterimiz Old Joe, fragmana nazaran sinemada de yer alacak. Sinemadaki bu dokunuş, dizinin hayranlarının tanıdık yüzleri görmesi açasından epeyce beğenilen olmuş diyebiliriz.

Larry Hankin, 'Old Joe' olarak geri dönüyor:

79 yaşındaki ünlü oyuncu Larry Hankin, Breaking Bad izleyicilerinin yakından tanıdığı bir isim. Hurdalık sahibi rolüyle akıllara kazınan Old Joe, görünüşe nazaran hurdalığını bırakmamış. Aldığı telefon sırasında hâlâ hurdalıkta çalıştığı görülen Joe'nun yer aldığı fragmanı üstteki pencereden izleyebilirsiniz.

The Hollywood Reporter'ın daha evvel yayınlanan fragmanlardan edinilen bilgileri toplayarak sunduğu datalara nazaran Breaking Bad dizisinden en az 10 karakter, El Camino: A Breaking Bad Movie'de de yer alacak. Bilindik karakterlerin sinemada de yer alması, izleyicilerin adaptasyonu açısından düzgün olacak üzere görünüyor. Sinemanın beklenen başarıyı yakalayıp yakalayamayacağınıysa 11 Ekim'den sonra daima birlikte göreceğiz.

Başa dön tuşu