Netflix Nisan 2020 içerikleri belli oldu

Film ya da dizi denildiğinde akla birinci gelen dijital yayın platformlardan biri de şüphesiz Netflix oluyor. Netflix, tüm dünyada olduğu üzere Türkiye’de de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Ülkemizde resmi olarak hizmet veren Netflix, son dönemlerde yayına soktuğu Türk dizilerini artırarak ülkemizde kendisine olan ilgiyi daha da artırdı.

Netflix ülkemizde kendisine olan bu ilgiyi kâfi bulmuş olacak ki, geçtiğimiz aylarda ülkemizdeki fiyatsız deneme sürümünü kullanımdan kaldırma kararı almıştı. Daha öncesinde ise yeni kullanıcılar, Netflix’i birinci bir ay boyunca fiyatsız olarak deneyimleyebiliyor, mutlu kaldıkları taktirde fiyatlı üyelik başlatabiliyorlardı. Fakat şu anda yeni üyeliklerde birinci ay kullanımı fiyatsız değil, artık yeni kullanıcılar Netflix yayınlarını izleyebilmek için direkt ödeme yaparak üyeliklerini faal hale getirebiliyorlar.

Dilerseniz hususun fazla dışına çıkmadan temel mevzumuza dönelim. Düzenli olarak her ay yayınlanacağı içerikleri paylaşan Netflix, Nisan 2020 listesini açıkladı. Netflix, Nisan ayında da dolu dolu bir takvimle izleyicilerin karşısına çıkıyor. yüksek izleyici kitlesi yakalayan çeşitli özgün Netflix dizileri yeni dönem kısımları ile geri dönüyor. Ayrıyeten dikkate paha orjinal sinemalar de bu ay gösterime giriyor. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan sizleri Netflix‘in Nisan ayı içeriklerinin bulunduğu listemiz ile siz bedelli okuyucularımızı başbaşa bırakalım.

İşte Netflix ayı içerikleri!

Aşk 101

Yayın Tarihi: 24.04.2020

La Casa de Papel: 4.Sezon

Yayın Tarihi: 03.04.2020

After Life: 2. Sezon

Yayın Tarihi: 24.04.2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu