Netflix, Stranger Things’in Üçüncü Sezonunu Yayınladı

Netflix'in favori dizilerinden olan ve yeni dönemi uzun bir müddettir beklenen Stranger Things, bugün prestijiyle üçüncü dönemini yayınladı. Bugün saat 10.01'de yayına sunulan dizi, hayranlarının karşısına çıktı. Netflix, Twitter resmi hesabı üzerinden dizinin yayınlandığını duyurdu.

Netflix'te muazzam bir muvaffakiyete ulaşan Stranger Things, onlarca mükafatın yanı sıra Netflix aboneleri için de devasa bir üretim oldu. İkinci dönemin birinci kısmı, çıktığı günden sonraki birinci üç gün içerisinde 15 milyondan fazla izlenmişti. Bunun yanı sıra ikinci dönemin tüm kısımları birebir müddet zarfında 4 milyondan fazla izlendi.

Netflix, Stranger Things'in üçüncü dönemini tanıtma konusunda Roblox ve Fortnite üzere isimlerle çalışarak dizinin memleketler arası bir halde duyurulmasını sağlamıştı. Büyük bir beklentinin akabinde da dizi şu anda erişime açıldı.

Netflix'in en başarılı dizilerinden biri olan Stranger Things'in üçüncü dönemini çabucak izlemeye başlayabilirsiniz. Hatırlamak isteyenler, aşağıdaki görüntü aracılığıyla üçüncü dönem fragmanına ulaşabilirler.

Başa dön tuşu