Netflix, Temmuz Ayında Yayınlanacak Yapımlarını Açıkladı

Yaz aylarının gelmesi ve okulların kapanmasıyla birlikte birden fazla genç ya tatile gitmiş ya da tatile gitmek için gün saymaya başlamış durumda. Yaz tatili sırasında boş geçen günleri nasıl değerlendirdiğiniz de değerli bir husus. Bunu yapmanın birçok yolu bulunsa da birçok kişi birebir seçeneği tercih ediyor; dizi ya da sinema izlemek.

En tanınan görüntü yayın hizmetlerinin başında gelen Netflix, yeni üretimlerinin tam listesini paylaştı. Temmuz ayında çıkacak üretimlerin tam listesini sizler için derledik. Ayrıyeten bir oturuşta izlemek isteyeceğiniz birbirinden keyifli Netflix dizilerinin bulunduğu Tek Oturuşta Biten Gelmiş Geçmiş En Güzel Netflix Dizileri listemizi incelemenizi de tavsiye ederiz.

Not: Netflix'in de belirttiği üzere tarihler ve içerikler değişiklik gösterebilir. İçerikte bulunan ve yeni fragmanları bulunmayan üretimlerin daha eski fragmanları kullanılmıştır.

NETFLIX YEPYENİ DİZİLERİ

Stranger Things 3 (4/7/2019)

Kuduz fareler ve Sovyet casuslardan Yeni Kola ve yepisyeni bir AVM'ye kadar Hawkins'te 1985 yazı yaşanıyor ve büyük değişiklikler kapıda.

La casa de papel: 3. Bölüm (19/7/2019)

Profesör ve takımı, Rio’yu kurtarmak için yine bir ortaya geliyor. Yiğit ve tehlikeli bir planla bu kere İspanya Merkez Bankası’nı gaye alan takım, asla yılmayacak.

Comedians in Cars Getting Coffee: New 2019: Freshly Brewed (19/7/2019)

Jerry Seinfeld'ın gezici talk show'unda kahve, kahkaha ve klasik otomobillerin birleşimi, güldürünün en zeki isimleriyle kafein yüklü maceralara dönüşüyor.

Workin' Moms: 2. Dönem (25/7/2019)

Çocuklar, yaşlanma, iş-hayat istikrarı ve güçlü bağ problemleriyle uğraşan Kate, Frankie, Anne ve artık de Ian çocuklarıyla birlikte büyüyüp serpilir.

Queer Eye: 4. Dönem (19/7/2019)

Muhteşem Beşli, Kansas City’ye geri dönüyor. İlham verici baştan yaratmalara ve duygusal anlara şahit olmak için Antoni, Bobby, Jonathan, Karamo ve Tan’e katılın.

The Last Czars (3/7/2019)

20. yüzyılın başlarında toplumsal ayaklanma Rusya'yı sardığında, Çar II. Nikolay'ın değişime direnmesi bir ihtilal başlatır ve bir hanedanı sona erdirir.

Yummy Mummies: 2. Dönem (3/7/2019)

Çekici anneler, anneliğe alışırken cinsel hayatlarına heyecan katarken ve tekrar gebe kalmayı isteyip istemediklerini sorgularken ortalarına yeni bir üye katılır.

You Me Her: 4. Dönem (12/7/2019)

Bağlılık merasimiyle evlenen Emma, Jack ve Izzy, ebeveyn olmaya hazırlanırken banliyöde yaşama fikrini kıymetlendirir.

Extreme Engagement (12/7/2019)

Nişanlı bir çift, bir yıllık bir müddet boyunca sekiz farklı kültürün evlilik geleneklerini keşfedecekleri bir seyahate çıkıp bağlılıklarını test ediyor.

Blown Away (12/7/2019)

Cam üfleme sanatıyla heykel imalinde usta olan on sanatçı, 60 bin dolarlık mükafatı almak ve şampiyon olmak için kıyasıya bir rekabet içinde.

Typewriter (19/7/2019)

Bir aile, Goa'nın bir banliyösünde yer alan ve perili olduğuna inanılan bir konuta taşınır. Akabinde genç arkadaşlardan oluşan bir küme, konutu araştırma hamasetini gösterir.

Another Life (25/7/2019)

Dünya dışı bir objenin kökenini araştırmak üzere yüksek riskli bir misyona giden Astronot Niko Breckenridge ve genç mürettebatı, akıl almaz tehlikelerle karşılaşır.

My First First Love: 2. Dönem (26/7/2019)

Tae-o ve arkadaşları, dostluğun ve aşkın iniş çıkışlarıyla uğraşırken birbirleriyle olan ilgilerinde yeni zorluklarla karşı karşıya kalır.

Sugar Rush: 2. Dönem (26/7/2019)

Hızlı tempolu müsabakada, pastacılar hem lezzet hem görünüm olarak en süper tatlıları hazırlamak için vakte karşı yarışıyor.

NETFLIX FİLMLERİ

The Red Sea Diving Resort (31/7/2019)

Etiyopyalı mültecileri İsrail'e gizlice götürmek üzere bahadır bir Mossad casusunun (Chris Evans) önderliğinde tehlikeli bir vazife üstlenen takım, gerçek turistler için paravan bir otel açar.

Kidnapping Stella (12/7/2019)

Fidye için kaçırılarak bağlanmış ve ağzı tıkanmış hâlde alıkonulan bir bayan, kendini kaçıran maskeli şahısların yaptığı ayrıntılı planı bozmak için sahip olduğu sonlu güçleri kullanır.

Cities of Last Things (11/7/2019)

Tersine kronolojiyle gelişen distopik öyküde, karmaşık geçmişi olan bir adam onlarca yıl evvel kendisine yanlış yapan bireylerden intikam alıyor.

Point Blank (12/7/2019)

Acil servis hemşiresi bir adam, gebe karısını kurtarmak için yaralı bir cinayet zanlısıyla iş birliği yaparak vakte, rakip hatalılara ve hain polislere karşı uğraş verir.

4 latas (12/7/2019)

Eski bir Renault ile Sahra Çölü’nü geçen iki arkadaş, 30 yıl evvel tıpkı seyahati yaptıkları bir arkadaşlarıyla buluşmak üzere Mali’ye masraf.

Secret Obsession (18/7/2019)

Bir bayan, dehşetli bir taarruzun akabinde kısmi hafıza kaybıyla uyanır. Hafızasını geri kazanma gayreti verirken en yakınındakilere hakikaten güvenebilecek midir?

Boi (26/7/2019)

Genç bir Katalan sürücü, iki Çinli iş adamını Barselona'da dolaştırırken kendisini yanılsamalarla dolu bir maceranın içinde bulur.

Girls With Balls (26/7/2019)

Bir bayan voleybol kadrosunun üyeleri, ormanda mahsur kalıp sapkın avcılar tarafından avlanmaya başlayınca kendilerini hayatlarının en tehlikeli oyununda bulurlar.

NETFLIX ORJİNAL KOMEDİLERİ

Katherine Ryan: Glitter Room (1/7/2019)

Katherine Ryan, Los Angeles'ta çekilen bu sivri stand up gösterisinde erkekler, kek satışları, kraliyet ailesi, DNA testleri ve daha fazlası hakkında konuşuyor.

Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein (16/7/2019)

Ünlü bir yapıtın berbat televizyon uyarlamasında rol alan aktör babasına ait kayıtları bulan David Harbour, aile sırlarını araştırmaya başlar.

Whitney Cummings: Can I Touch It? (30/7/2019)

Whitney Cummings, “Dokunabilir miyim?” sorusunu hem fizikî temas hem de hassas bahislere değinme açısından ele alıyor.

NETFLIX ÖZGÜN BELGESELLERİ

Parchís: El documental (10/7/2019)

1980'lerin İspanyol çocuk müzik kümesi Parchís'e, eski küme üyeleri ve kümeye yakın şahıslarla yapılan röportajlar, konser imgeleri ve diğer kaynaklar aracılığıyla ayrıntılı bir bakış.

Taco Chronicles (12/7/2019)

Taco'nun tarihçesine, Meksika'daki kıymetine, global cazibesine ve pastor, carnitas, canasta, asada, barbacoa ve guisados çeşitlerine hürmet duruşu niteliğinde bir imal.

Last Chance U: INDY: 2. Kısım (19/7/2019)

Çığır açan belgesel dizinin ikinci dönemi, yeniden koç Jason Brown ve Kansas’taki Independence Yüksekokulunun futbol programını husus alıyor.

The Great Hack (24/7/2019)

Bu belgesel, ruhsal ve politik manipülasyon yoluyla dünya genelindeki seçimlere müdahale eden Cambridge Analytica şirketini mercek altına alıyor.

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

Free Rein: 3. Dönem (6/7/2019)

'İngiltere Küçükler Takımı'na seçilecek tek bir üye için yapılan seçmeler yüzünden yazın Bright Fields'da rekabet kızışırken arkadaşlar birbirine düşer.

Family Reunion (10/7/2019)

Seattle'dan Amerika'nın güneyindeki muhafazakâr bir kasabaya taşınan McKellan ailesi, buradaki yavaş tempolu, klasik yaşama alışmaya çalışır.

3Below: Tales of Arcadia: 2. Kısım (12/7/2019)

Arcadia'da hâlâ mahsur olan soylu uzaylı kardeşler Aja ve Krel, meskene dönmenin yolunu aramaya devam ederken General Morando, Dünya'yı istila etmek için bir plan yapar.

True Tunes: Songs (12/7/2019)

Kısa, sevinçli müzik görüntülerinden oluşan bu eğlenceli seri, klasik çocuk müziklerine çağdaş bir yorum getiriyor. True ve arkadaşlarıyla birlikte müzik söyleyin!

Pinky Malinky: 3. Kısım (17/7/2019)

İnsanların dünyasında yaşayan sosis çocuk Pinky Malinky, en düzgün arkadaşları Babs ve JJ ile birlikte küçük şeylerin tadını çıkarmayı öğreniyor.

The Epic Tales of Captain Underpants: 3. Dönem (19/7/2019)

Şakacı dördüncü sınıf öğrencileri George ve Harold, yaz kampının umdukları kadar eğlenceli olmadığını görünce şoke olur… tra-la-LAAA!

The Worst Witch: 3. Dönem (26/7/2019)

Özgüveni artan Mildred, Cackle Akademi'ye dönerken annesi de okulun birinci cadı olmayan öğretmeni olarak işe başlar.

NETFLIX ANİME

SAINT SEIYA: Knights of the Zodiac (19/7/2019)

Seiya ve Zodyak Şövalyeleri, tekrar doğan Yunan Tanrıçası Athena'yı insanlığı yok etmeyi amaçlayan uğursuz güçlere karşı verdiği savaşta muhafazaya ant içer.

Kengan Ashura: l. Kısım (31/7/2019)

Yasa dışı gladyatörlük yapan Tokita Ohma, muazzam iş mutabakatları için bu acımasız karşılaşmalarda bahse tutuşan büyük şirket işvereni Nogi Hideki ismine dövüşmektedir.

Temmuz ayında Netflix'te bulunacak üretimleri aktardığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu ve bunun üzere içeriklerden anında haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu