Westworld’ün 3. sezon tanıtım videosu yayınlandı!

HBO’nun büyük izleyici kitlesine sahip olan dizisi Westworld’ün 3. dönem tanıtım görüntüsü yayınlandı.

Westworld’ün 3. Dönem tanıtım görüntüsü yayınlandı!

Dünya çapında epey büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Westworld dizisinin 3. Dönem tanıtım görüntüsü diziyi takip edenleri epeyce heyecanlandırdı. HBO’nun en tanınan dizilerinden biri olan Westworld birinci iki döneminde yapay zeka ve robotlar üzerinde ağırlaşan dizinin 3. Dönem tanıtım fragmanında dizide hangi konunu işleneceğinin sinyallerini veriyor. HBO’nun resmi YouTube kanalından yayınlanan fragmanda yer alan Incite Inc. isimli şirketin dizide data kullanımına yer verileceği anlaşılıyor.

Yapay zeka ve robotlara ek olarak bilgi kullanımına da yer verilecek dizinin yeni karakteri Liam Dempsey Sr. tanıtım fragmanında izleyicilerin karşısına çıktı. Fragmanda bilhassa “tek seçeneğiniz biziz”  ifadesi epey dikkat çekerken, Incite Inc. isimli şirketin her şeyi düzeltmek için bilgileri nasıl kullandığı anlatılıyor.    

İlk iki dönemi tema park ismi verilen yapay bir alanda gerçekleşen olaylara dayanan dizi yayınlanan fragman ile artık gerçek dünyada gerçekleşecek üzere görünüyor. Jefferson Mays, Scott Mescudi, Lena Waithe ve Aaron Paul üzere isimlerin yer alacağı Westworld’ün 3. Dönemi 2020 yılında seyircilerle buluşacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu