Netflix, Titans’ın 2. Sezon Fragmanını Yayınladı

Son yıllarda sinema ve televizyonu saran muhteşem kahraman üretimlerinin arkası gerisi kesilecek üzere durmuyor. DC evreninden karakterleri ekranda gördüğümüz Titans da ikinci dönemiyle bu üstün kahraman istilasında yerini almaya devam edecek. 

Dizinin ikinci döneminden birinci fragman yayınlandı. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla Dick Grayson, Trigon ile olan gayretleri sırasında Deathstroke’un geri dönmesi üzerine Titan’ları yine bir ortaya getirmeye çalışıyor. Yepyeni takımın tüm üyeleri bu teklife sıcak bakmıyor.

Resmi sinopsise nazaran “2. dönemde, Trigon ile müsabakalarının akabinde Dick, Titan'ları tekrar şekillendiriyor. O’nun nezareti altında, yeni meskenleri Titan Kulesi’nde Rachel, Gar ve Jason Todd, kahramanlık maharetlerini geliştirmek ve kadro olmayı öğrenmek için bir ortada eğitim alıyor. Onlara Hank Hall ve Dawn Granger yani Hawk ve Dove ile Donna Troy, nam-ı başka Wonder Girl de katılıyor. Özgün Titanlar olağan bir hayat sürmeye çalışsa da eski bir düşman ortaya çıktığında herkes bir ortaya gelmeli ve bitmemiş işi halletmeliler. Eski ve yeni Titan grupları -Conner Kent ve Rose Wilson dahil- bir ortada yaşamayı öğrenirken, Deathstroke’un gelişi eski Titan’ların günahlarını gün ışığına çıkararak bu yeni Titan ailesini bir sefer daha parçalanmakla tehdit ediyor.”

Titans’ın ikinci dönemi 6 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak. Dizide sizi en çok hangi karakter heyecanlandırdı? Hangi karakteri dizide uzun uzun izlemek istiyorsunuz? 

Başa dön tuşu