Netflix Türkiye’de Mayıs Ayında Yayınlanacak Yapımlar

26 Nisan  itibariyle birinci Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın 2. dönemini yayımlayan Netflix, Mayıs ayında da dolu bir programla karşımızda. Bu ay da özgün üretimlerinden ödün vermeyen platformun, Lucifer üzere uzun müddettir beklenen dizileri dönüş yapıyor. 

Listede yer alan pek çok üretimin, daha evvelden yayımlanmış fragmanlarını da görmeniz mümkün.

Herkese şimdiden düzgün seyirler.

DİZİLER:

8 Mayıs: Lucifer, 4. sezon

Lucifer, çağdaş fantastik öykülerin en tanınan üretimleri ortasında bulunuyor. Netflix, Disney'in attığı adımlar yüzünden Marvel dizilerini bitirse de Lucifer üzere üretimlere kaldığı yerden devam ediyor.

10 Mayıs: The Society, ilk sezon

Bir İngiliz dizisi olan Society, güçlü bir kasabadaki insanların apansız ortadan kaybolmasını husus alıyor. Dram ve tansiyon tipindeki yeni orjinal Netflix dizisi, hayatta kalmaya çalışan bir küme gence odaklanıyor.

17 Mayıs: The Rain, 2. sezon

Danimarka imali olan bu özgün Netflix dizisinde, dünya nüfusunun büyük bir kısmını yok eden virüsün akabinde insanların uğraşını izliyoruz. İkinci dönemde ise Simone ve Rasmus'un hayatta kalma macerası devam edecek.

24 Mayıs: What/If, birinci sezon

Yeni evli ve maddi olarak ıstıraplarla boğuşan bir ikili, gizemli ve son derece varlıklı bir bayandan yüklü ölçüde bağış teklifi gelir. Bu bağışın karşılığında bayanın talebi ise son derece şaşırtıcıdır. 

31 Mayıs: Good Girls, 2. sezon

Bir NBC dizisi olan Good Girls'ün 2. dönemi Netflix'te de yayımlanıyor. Başlarına beklenmedik belarlar açan bir küme hatalı kız arkadaşın, gitgide talihsizleşen maceralarını izlemeye devam ediyoruz.

FİLMLER:

3 Mayıs: Son Derece Makûs, Şok Edicek Kadar Fena ve İgrenç, (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile)

Daha evvel Netflix tarafından belgeseli de yayımlanan seri katil Ted Bundy'nin hikayesi, bu garip isimli sinemayla karşımıza çıkıyor. 1974-78 yılları ortasında 30'dan fazla cinayet işlediğini itiraf eden, tarihin en azılı seri katillerinden Ted Bundy için daha uygun bir sinema ismi bulunamazdı.

3 Mayıs: Despite Everything:

Dört kız kardeş, anneleirni kaybettikten çabucak sonra akıllarına sakinlik veren bir aile sırrını da öğrenmiş olurlar. Bu sır, kendi soyağaçlarını açığa çıkartmaları için bir seyahate çıkmalarına neden olur.

10 Mayıs: Wine Country

Komedi cinsindeki Winw Country, uzun müddettir arkadaş olan iki bayanın bir hafta sonu tatilinde NAPA'ya gitmelerini bahis ediniyor. Burada bir diğer arkadaşlarının doğum gününe gelen bayanların başından bir dizi komik olay geçiyor.

17 Mayıs: See You Yesterday

Spike Lee'nin yapımcılık koltuğunda oturduğu sıradaki sinema, iki dâhi gencin geçmişe gidip büyük bir trajediyi önlemek için vakit makinesini geliştirme macerasına odaklanıyor.

24 Mayıs: Rim of the World

Hemen çabucak vütün tanınan Netflix üretimlerinden izler taşıyan Rim of the World'de 4 genç var. Şaşırmadınız değil mi? Artık sıkı durun: Daima birlikte bir yaz kampına gidiyorlar. Yetmedi mi? Bu kampta o denli şeyler yaşıyorlar ki dehşetleriyle yüzleşmek durumunda kalıyorlar. Yok mu arttıran? Var: Aldıkları hamasetle dünyayı kurtarma sorumluluğunu üstleniyorlar. Kesinlinle(!) sıra dışı bir üretim. 

Netflix, Mayıs ayı boyunca 5 belgesel sineması ve farklı dış üretimler da yayımlayacak:

Başa dön tuşu