Netflix’te en çok izlenen 10 harika yapım!

Orange Is The New Black (2013-2019): 105 milyon izlenme

Orange Is the New Black, Jenji Kohan tarafından yaratılan ve birinci olarak 11 Temmuz 2013’te çevrimiçi görüntü dağıtım ağı Netflix’te yayınlanan Amerikan komedi-drama dizisi.

Murder Mystery (2019): 73 milyon izlenme

Evliliklerini canlandırmak için tatile çıkmayı planlayan bir çiftin başına gelenleri bahis edinen üretimde, New York’da yaşayan bir polis ve karısı, evliliklerinde sönen ateşi yine canlandırmak için Avrupa’ya tatile gitmeyi planlar. Çift, adamın işi münasebetiyle daima ertelemek zorunda kaldıkları tatile sonunda çıkacak olmanın heyecanı içerisindedir.

Stranger Things: 3. Dönem (2016-): 64 milyon izlenme

80’li yılları kendine fon yapan Stranger Things, periyodun dehşet sinemalarına selam çakmayı atlamayan bir fantastik tansiyon dizisi. Winona Ryder, David Harbour, Cara Buono’yu başrollerinde buluşturan dizi; kaybolan genç bir çocuğu ve onu bulmaya çalışan annesini anlatıyor.

Triple Frontier (2019): 63 milyon izlenme

Beş eski Özel Kuvvetler operasyon askeri, Güney Amerika’nın seyrek nüfuslu hudut bölgesinde bir soygun planlamak için bir ortaya gelir. 5 kişilik bu grubun amacı, şiddetiyle tanınan, güçlü bir kartelin servetidir. Bu isimsiz kahramanlar itibarlı mesleklerinde birinci kez bu tehlikeli misyonu ülkeleri için değil, kendileri için üstleniyorlardır.
 

Başa dön tuşu