Ödüllü Sanatçının Albümü, Netflix Animesi Olacak

Son devirlerin en tanınan çevrimiçi dizi ve sinema platformu olan Netflix, yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Sturgill Simpson isimli Grammy ödüllü bir sanatçının Sound & Fury albümü, Netflix'e bir anime dizisi olarak tekrar dönecek. Üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü bu proje, sonbahar aylarında Netflix kullanıcılarına sunulacak.

Albümle tıpkı ismi taşıyacak olan bu anime dizisi, Simpson'un kendisi tarafından oluşturuluyor ve anime dünyasının önde gelen isimleriyle birlikte çalışmalar sürdürülüyor. Önümüzdeki aylarda yayınlanacak olan bu anime dizi, Batman Ninja ve Zoo üzere yapıtlara imzasını atmış olan Junpei Mizusaki tarafından yönetiliyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Simpson, bu projenin daha evvel planlanmadığını ve bir anda ortaya çıktığını lakin sonucun büyüleyici olduğunu söz etti.

Bu projenin duyurusu geçtiğimiz günlerde düzenlenen San Diego Comic Con etkinliklerinde duyuruldu ve tıpkı gün bu yeni anime dizisiyle ilgili bir fragman yayınlandı. Sturgill Simpson'un resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan görüntüyü çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu