Part 2”den İlk Resmi Fragman Geldi

Warner Bros. stüdyolarından çıkan epik bilim kurgu türünde yer alan Dune’nun ikinci filminden ilk resmi fragman geldi. Fragmanda gördüğümüz üzere Timothée Chalamet ve Zendaya, evreni kurtarmak için güçlerini birleştiriyor.

2021 yılının Ekim ayında vizyona giren epik bilim kurgu türündeki Dune: Çöl Gezegeni, yayınlandığı ilk günden bu yana epey seviliyor. Geçtiğimiz günlerde ikinci filminden yayınlanan ilk görseller, resmen görsel bir şölen oluşturuyordu. 

2021 yılındaki ilk filmin ardından bu sene tekrar devam filmiyle izleyici karşısına çıkacak olan Dune’dan ilk resmi fragman, geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Fragmanda, Zendaya ve Timothée Chalamet’in evreni kurtarmak için güçlerini birleştirdiğini görüyoruz. 

Merakla beklenen yapımdan ilk resmi fragman geldi

Warner Bros., merakla beklenen bilim kurgu epik devam filmi “Dune: Part 2″nin ilk resmi fragmanını yayınladı. Frank Herbert’in romanından uyarlanan Denis Villeneuve draması ilk Dune filmi, 10 dalda Oscar’a aday gösterildi ve altı dalda ödül kazandı.

İlk filmden iki yıl sonra gelen devam filmi Dune: Part 2, 3 Kasım tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

2021 yapımı “Dune”da, Paul Atreides (Timothée Chalamet), şeytani güçler çatışırken ailesinin ve halkının geleceğini güvence altına almak için evrenin en tehlikeli ve en kumlu gezegeni olan Arrakis’e gitmişti. Devam filminde ise Atreides, ailesini yok edenlerden intikam almak için Chani (Zendaya) ve Fremen’lerle bir araya geliyor ve evrenin kaderi tehlikedeyken aşk hayatını dengelemek zorunda kalıyor. 

Fragmanda Paul, Arrakis çöllerinde devasa bir kum solucanının sırtına binerken, Chani ve Fremenler ona tezahürat yapıyor. Stellan Skarsgard’ın Baron Harkonnen’inin yeğeni Feyd Rautha Harkonnen rolünde kel Austin Butler ve Christopher Walken’ın İmparator Shaddam IV’ünün kızı Prenses Irulen rolünde Florence Pugh’un ilk bakışları da bulunuyor. 

Dune’un İkinci Filminden İlk Görseller Geldi (Kalite Yine Zirvede)

Fragman ayrıca, Fremenlerin mistik baharat ilacını tükettiği için mavi gözlere sahip olan Paul’un devasa bir orduya komuta ettiği yaklaşan bir savaşla da dalga geçiyor.

Dune: Part 2 fragmanı için;

Başa dön tuşu