Angry Birds Movie 2’den Son Fragman Geldi

Sony Pictures ve Rovio, The Angry Birds Movie’nin devam sinemasından son fragmanı yayınladı. Animasyon sinemada, domuzlar ve kuşlar, yeni bir tehdite karşı birleşecek. Birebir adayı paylaşan bu iki hayvan kümesi, dışarıdan gelen ve adadaki hayatı yok etmeyi amaçlayan Zeta’ya karşı çaba edecek.

Fragmanda, takımın Zeta ile çaba için yaptıkları plana ve birbirleriyle çalışmaya çalışma süreçlerine şahit oluyoruz. Ayrıyeten yeni bir karakter olarak Chuck’ın kız kardeşi Silver da seriye dahil oluyor. Jason Sudeikis’in seslendirdiği Red’in başına bela olan karakteri Rachel Bloom seslendiriyor.

Fragmanda ayrıyeten domuzların laboratuvarına kabul edilen ve çalışmalarını inceleyen kuşları, deney sonucu büsbütün görünmez olan bir domuzu, garip bir dev kuş kamuflajı giyen grubu görüyoruz.

Filmin takımında Bill Hader, Pete Davidson, Awkwafina, Tiffany Haddish, Sterling K. Brown, Eugenio Derbez, Danny McBride, Peter Dinklage, Zach Woods, Dove Cameron, Lil Rel Howery, Beck Bennett, Nicki Minaj ve Brooklynn Prince bulunuyor. The Angry Birds Movie 2, 16 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

Başa dön tuşu