Recep İvedik 6’nın Fragmanı Bu Akşam Yayınlanacak

Türk sinemasının değerli figürlerinden biri hâline gelen Recep İvedik'in yeni macerasının anlatılacağı Recep İvedik 6 sinemasının çıkış tarihi, geçtiğimiz ay Şahan Gökbakar'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıkmıştı. Bilindiği üzere aslında sinemanın 2019'un şubat ayında gösterime girmesi bekleniyordu lakin yeni sinema kanunu çıkana kadar geçen süreçte yaşananlar, sinemanın ertelenmesine neden olmuştu.

Yeni vizyon tarihi 8 Kasım olarak açıklanan sinema, Recep İvedik'in Kenya'da yaşayacağı türlü maceraları bahis edinecek. Sinemaseverlerin kimilerinin da tenkit odağında olan serinin yeni sinemasında Recep'i tabiatta yabanî hayvanlarla gayret ederken göreceğiz. Recep İvedik 6'nın bu akşam yayınlanacak olan fragmanı, sinemanın konusu hakkında daha fazla bilgi edinmemizi sağlayacak.

Recep İvedik 6'nın fragmanı bu akşam yayınlanacak:

Şahan Gökbakar'ın bugün kendi toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda yer verdiği açıklama, sinemanın fragmanının bu akşam yayınlanacağına işaret ediyor. Paylaşımda “Efsane geliyor. Uzun vakittir beklediğiniz Recep İvedik 6, önümüzdeki ay 8 Kasım'da sizlerle. Recep İvedik 6'nın fragmanı, bu gece sizlerle olacak” ifadelerini kullanan ünlü komedyen, muhtemelen sinemada yer alan sarı renkte bir sürüngenin görüntüsünü da gönderiye ekledi.

Daha evvelki açıklamalara nazaran başrollerinde Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi ve Somer Karvan'ın yer aldığı filmi Togan Gökbakar yönetecek. Çamaşırhane Film'in yapımcılığını üstleneceği sinemadan başka Recep İvedik sinemaları üzere yüksek gişe sayıları bekleniyor. Recep İvedik 6'nın fragmanı da yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız. Kaçırmamak için takipte kalın.

Başa dön tuşu