Son zamanların en çok izlenen Netflix dizileri!

Bir Reddit kullanıcısı, dünyanın en tanınan ve en fazla abonesi olan sinema izleme platformu Netflix’te son vakitlerin en çok izlenen içeriklerini açıkladı.

Koronavirüs pandemisi nedeni ile konutlarına kapanan insanların birden fazla kendilerini dizi ve sinema izlemeye adamıştı. Sonrasında yaz geldi, yasaklar azaldı, vs derken sıcak bir mevsimi daha geride bıraktık.

Yaza elveda derken, havaların soğuması ile yine dizi ve sinema dönemi canlanmaya başlıyor. Dünyanın en tanınan ve en fazla abonesi olan sinema izleme platformu Netflix’te son zamanların en çok izlenen özgün içeriklerini sizler için bu yazımızda bir ortaya getiriyoruz.

Bir Reddit kullanıcısı, Netflix’te son vakitlerin en çok izlenen dizi ve sinemaları listeleyen bir algoritma geliştirdi. Lamboo isimli Reddit kullanıcısı tarafından geliştirilen algoritma içeriklere puan verdi.

 En çok izlenen film ve dizileri listeleyen bu sistem, daha evvel fark etmediğiniz kaliteli bir içerik varsa bu manada size yardımcı olabilir. Fakat bu içeriğimizde yalnızca dizileri ele alacağız.

İşte son vakitlerin en çok izlenen Netflix dizileri;

Tiger King (Kaplan Kral: Cinayet, Kaos ve Delilik)

Puan: 383

Büyük kedi yetiştiriciliğinin yeraltı dünyasında geçen bu gerçek kiralık katil hikayesinde bir hayvanat bahçesi sahibi, değişik karakterlerin ortasında denetimden çıkıyor.

Ozark

Puan: 377

Bir finans danışmanı, ailesini Chicago’dan Missouri’deki Ozarks’a sürükler. Burada, bir uyuşturucu işverenini mutlu etmek için beş yılda 500 milyon dolar aklamalıdır.

Başroldekiler: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz
Yaratıcılar: Bill Dubuque, Mark Williams

Love is Blind

Puan: 302

Bekâr erkek ve bayanların yüz yüze görüşmeden evvel aşkı aradıkları ve nişanlandıkları bu toplumsal deneyin sunuculuğunu Nick ve Vanessa Lachey üstleniyor.

Başroldekiler: Nick Lachey, Vanessa Lachey

Başa dön tuşu