Son zamanların en iyi 10 komedi filmi – En yeniler!

Son yılların en güzel ve en yeni 10 güldürü sinemasını sizler için bir ortaya getirdik!

İş yoğunluğu, hayatın gerilimi, vs derken bazen gülmeyi unutuyoruz. Bu evrede komedi filmleri bizlere en güzel motivasyon oluyor.

Yoğun iş hayatından, ya da günün yorucu akımından olumsuz etkilenen ruh halimizi, vakit zaman gülerek ve eğlenerek izlediğimiz güldürü sinemaları ile tekrar motive edebiliyoruz.

Bir sinema sever olarak başka sinema severlerin bu manada ne kadar seçici olduklarını iddia edebiliyorum. Sonuçta her sinema severin öbür sinemalara göre daha fazla ilgi gösterdiği çeşitler mevcut. Aksiyon, macera, çocuk, güldürü, drama, bilim kurgu, animasyon, hata, aile, fantezi, dehşet, müzikal, gizem, tansiyon, aşk, spor, tansiyon, western ve daha birçok örnek mevcut. Lakin güldürü sinemalarının yerinin, öbür sinema çeşitlerine nazaran farklı bir yere sahip olduğunu söylemek pek de yanlış sayılmaz.

Sağlığımızı korumak ve toplumsal ara şuurunu yaymak ismine konutlarımızdan ayrılmadığımız bu karantina günlerinde, güldürü sinemaları seyretmek isteyen sinema severlerin yüzlerinde bir nebze olsun tebessüm oluşturabilmek ismine, birbirinden eğlenceli 10 güldürü filmini sizler için bir ortaya getirdik.

Listemizde, bilhassa de son yıllarda çekilen ve aldığı olumlu tenkitlerle ön plana çıkan, seyri keyifli birbirinden şahane güldürü sinemaları yer alıyor. Dilerseniz lafı uzatmadan o sinemaların bulunduğu listemize gelin daima birlikte göz atalım.

İşte son vakitlerin en yeterli 10 güldürü sineması tavsiyeleri;

10- Good Boys (Uslu Çocuklar) (2019)

IMDb Puanı: 6,7

Gene Stupnitsky tarafından yönetilen, Stupnitsky ve Lee Eisenberg tarafından yazılan 2019 üretimi Amerikan güldürü sineması.

Özet: Üç 6. sınıf çocuğu okulu terk edip kazara çalınan uyuşturucuları taşırken, genç kızlar tarafından avlanırken ve uzun vakittir beklenen bir parti için vaktinde meskene dönmeye çalışırken destansı bir seyahate çıkar.

9- Emma (2020)

IMDb Puanı: 6,7

Autumn de Wilde‘in yönettiği, senaryosunu Tim Bevan, Eric Fellner ve Graham Broadbent‘ın birlikte yazdığı, başrollerini Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor ve Callum Turner‘ın paylaştığı Birleşik Krallık ve ABD ortak imali dram sineması.

Özet: 1800’lerin İngiltere’sinde, âlâ niyetli ancak bencil bir genç bayan arkadaşlarının aşk hayatına karışır.

8- Long Shot (Denemeye Değer) (2019)

IMDb Puanı: 6,8

Jonathan Levine tarafından yönetilen ve Dan Sterling ve Liz Hannah tarafından yazılan 2019 Amerikan romantik güldürü sinemasıdır. Olay, artık ABD Dışişleri Bakanı olan eski bakıcısı ile tekrar bir ortaya gelen bir gazeteciyi husus alıyor.

Özet: Gazeteci Fred Flarsky, şu anda dünyanın en tesirli bayanlarından biri olan çocukluk aşkı Charlotte Field ile tekrar bir ortaya geliyor. Başkanlık için yarışa hazırlanırken Charlotte, konuşma müellifi ve kıvılcımlar uçuşan Fred’i işe alır.

Başa dön tuşu