Spider Man: Far From Home’dan yeni kareler!

Avengers: Endgame’in akabinde gelecek olan Tom Holland başrollü Marvel Sinematik Cihanı filmi Spider-Man: Far From Home’dan yeni posterler yayınlandı.

Spider Man: Far From Home’dan yeni kareler!

Görsellerde Peter Parker, Quentin Beck, Nick Fury ve Michelle Jones’a ilişkin posterler görüyoruz. Bu kere Amerika’dan uzakta olan genç kahramanımız Avrupa seyahatinde yeni maceralara atılıyor. -Dikkat, Avengers: Endgame spoiler’ı içerir-

Hakları Sony’de bulunan Marvel sineması Spider-Man: Far From Home’dan karakter posterleri yayınlandı. Peter Parker ve dostlarının seyahat edeceği yerler hakkında ipuçları veren posterlerde İngiltere’de bulunan Big Ben ve Venedik’teki yapıları görme imkanı buluyoruz.

Ayrıca sinemanın Prag’da da çekimlerinin olduğu bilinenler ortasında yer alıyor. Avengers: Infinity War sinemasında Spider-Man’in de Thanos’un küle dönüştürdüğü kahramanlardan biri olduğunu görmüştük. Fakat ortadan geçen beş yıllık müddette temel Avengers grubu, kahramanları geri getirmenin bir yolunu bulmuştu.

Canlı popülasyonunu geri getirmek uğruna kendini feda eden isim ise Tony Stark olmuştu. Bilindiği üzere Tony, Peter Parker’ın yol göstericisi ve örnek aldığı kişiydi. Yeni sinemada Tony’nin yerini dolduramasa da Peter’a yardım etmek üzere Maria Hill ve Nick Fury’nin harekete geçtiği fragman üzerinden görülüyor.

Jon Watts yönetmenliğindeki Spider-Man: Far From Home sinemasının oyuncu takımında genç yıldız Tom Holland’ın yanı sıra, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Jon Favreau, Marisa Tomei, Numan Acar gibi isimlerin bulunduğu bilinenler ortasında yer alıyor.

Jake Gyllenhaal’un rolü ise gerçek ismi Quentin Beck olan Mysterio olacak. Sinemada Quentin Beck’in geçmişi ve artık ne yaptığını tam olarak bilemesek de çizgi romanlarda Quentin Beck, geçmişte bir özel efekt uzmanı olarak çalışmakta olan sıradan bir adamdır.

Mysterio’ya dönüşümünün akabinde ise bir illüzyonist olmuştur.

Çizgi romanlara nazaran Mysterio, kendini illüzyon yardımıyla herkese cürüm işleyen bir Spider-Man olarak tanıtır. Spider-Man, insanları manipüle etme özelliğine sahip olan Mysterio’dan daima kurtulmaya çalışsa da bir türlü başamamaktadır…

Spider-Man: Far From Home’un ülkemizdeki izleyicileriyle 5 Temmuz 2019 tarihinde sinemalarda buluşması beklenenler ortasında bulunuyor.

Başa dön tuşu