SpiderMan’in Yeni Arkadaşı Mysterio, Ana Ekibe mi Katılacak?

Çin televizyonunda yayınlanan bir Spider-Man: Far From Home reklamında Spider-Man, Mysterio’yu Avengers takımına katılmaya davet ediyor. Doctor Strange’in yokluğu, Captain America’nın emekli olması, Thor’un Dünya dışında olması, Tony’nin bizlere ömür olması, Hulk’ın artık öfkeli olmaması ve Nick Fury’nin Captain Marvel’in ismini bile duymamak istediğini göz önünde bulundurursak, Mysterio’nun gruba katılması sinematik cihan için kötü olmayabilir.

Bu, bir Çin reklamının Mysterio hakkında verdiği birinci bilgi değil. Mayıs ayında görülen bir reklamda Mysterio, Spider-Man’in önündeki yolun ne kadar tehlikeli olduğunu anlatmıştı.

Peki Mysterio kimdir? Kimi hayranlar onu çizgi romanlardan tanısa da, cihana yalnızca Sinematik alanından aşina olanlar onu fazla bilmiyor. Mysterio karakteri 1964 yılından beri Marvel cihanında yer almakta. Kendisi bir süper-kötü, bu yüzden kendisini bir muhteşem kahraman kümesine davet etmek pek yeterli bir fikir olmayabilir. Alışılmış Disney’in Marvel sinematik evrenindeki Spider-Man’imiz onun şimdi bir makus olduğunu bilmiyor. Bu yüzden alabileceği bütün yardımı almak için onu gruba davet ediyor olabilir.

Başa dön tuşu