Tüm zamanların en iyi sitcom dizileri!

ALF
IMDb puanı: 7,4/10
1986-1990 yılları ortasında NBC kanalında yayınlanan ABD’nin tanınan güldürü dizilerinden birisidir. Melmac gezegeninden dünyaya gelmiş bir uzaylı olan ALF’in başrolünde olduğu dizi, ALF’in başından geçenleri anlatmaktadır. ALF ismi ise davetsiz olarak gökyüzünden inerek bir amerikan ailesinin meskenine yerleşmesi sonucu ailenin reisi Willie tarafından konulmuştur. Açılımı Alien Life Form (Yabancı Ömür Formu) biçimindedir.TRT’de 80’li yılların sonlarında gösterilen dizi, 90’lı yıllarda da Kanal D tarafından Türk izleyicisine sunuldu.

The Big Bang Theory
IMDb puanı: 8,1/10
Birbirinden zeki ve takıntılı iki mesken arkadaşının karşı apartman dairesine, hoş (ama aklı biraz yavaş çalışan) bir genç kız tanışırsa ne olur? The Big Bang Theory MIT doktorası yapan, asosyal iki araştırma görevlisinin, sıradan bir garson olan, sarışın hoş Sheldon ile komşuluk ilgilerini anlatıyor. The Big Bang Theory, Two and a Half Men’in yaratıcısı ve muharriri Chuck Lorre imzalı, zeka dolu bir güldürü.

Chuck
IMDb puanı: 8,2/10
Uluslararası teröristler, suikastçılar, silah kaçakçıları… Beynine indirilen bilgilerle kendini aniden hükümetin tüm sırlarına vakıf, yürüyen bir bilgisayar olarak bulan Chuck Bartowski’nin mecburen başladığı ajancılık oyununu devam ediyor. Televizyon ekranların en komik ve en duygusal ‘çakma ajanı’ Chuck’ta The O.C.’nin yaratıcısıJosh Schwartz imzası var.

How I Met Your Mother
IMDb puanı: 8,3/10
2030 yılındayız; Ted Mosby çocuklarına anneleri ile tanışmasının ‘uzuuun’ öyküsünü anlatıyor ve bir anda 2005 yılının Amerikası’na geri dönerek, beş sıkı dostun 20’li yaşlardaki eğlenceli yaşamalarına konuk oluyoruz.

Başa dön tuşu