Star Trek: Picard’dan Bir Fragman Daha Yayınlandı

CBS All-Access’te yayınlanan Star Trek: Discovery dizisi hayranlarını çok fazla şad etmemiş olsa da şirket, bu hususta hayranların gönlünü çelme konusunda savlı üzere görünüyor. Star Trek: Picard ile birlikte Sir Patrick Stewart, yine Star Trek izleyicisinin karşısına çıkarılıyor.

Yayınlanan fragmanda emekliliğinin sebebini açıklayan Picard, Commander Data’nın Picard’ı korumak için kendisini feda ettiğini söylüyor. Ayrıyeten fragmanda Data’nın beden modüllerinin birbirinden bağımsız formda bir depolama alanında bulundurulduğunu da görüyoruz.

Yaşanan felaketten yaklaşık yirmi yıl sonra gizemli, ismi bilinmeyen bir bayan (Isa Briones), artık emekli olmuş Picard’ı buluyor ve kendisine “İçimden bir ses seninle inançta olduğumu söylüyor” diyor. Daha sonra Picard’ın yanına gelen bu bayanın hal değiştirebildiğini görüyoruz. Daha sonra bu bayanla ilgili amiralle konuşan Picard “Eğer düşündüğüm şahıssa, başı büyük bir belada” diyor.

Fragmanın ilerleyen saniyelerindeyse Picard’ın tekrar gemisine döndüğünü ve bu sefer yepisyeni bir grupla birlikte olduğunu görüyoruz. San Diego Comic-Con’da yayınlanan bu fragmana ek olarak dizide, Star Trek: The New Generation’da yer alan Jonathan Del Arco (Hugh) ve Jonathan Frakes (Riker) üzere isimlerin de yer alacağı söylendi.

Yeni dizide yer alacak olan eski yıldızların yanı sıra seride The Newsroom’dan Alison Pill, Daredevil’dan Michelle Hurd, Penny Dreadful’dan Harry Treadaway ve Heroes’dan Santiago Cabrera üzere isimler de bulunacak.

Başa dön tuşu