16 Ağustos haftası vizyona giren sinemalar

Angry Birds Sineması 2 (The Angry Birds Movie 2)

Bir türlü uçamayan angry birds ve entrikacı yeşil domuzcuklar “Angry Birds Sineması 2”de güçlerini biraraya getiriyorlar! Kuşların ve Domuzların Adası’nı tehlikeye sokan yeni bir tehditin çıkması üzerine Red, Chuck, Bomb ve Mighty Eagle Chuck’ın kız kardeşi Silver’ı da ortalarına alırlar. Kuşlar birebir vakitte domuz Leonard, onun asistanı Courtney ve tekno domuz Garry ile bir harika kadro kurmaya çalışırlar. Böylelikle konutlarını kurtarma kıymetine çok da sağlam olmayan bir işbirliğine imza atarlar.

Sesinde Aşk Var

Deniz’in, lisenin son sınıfında, hayatına taraf vereceği periyotta, karşısına çıkan Rüzgar’a aşık olarak bütün istikrarının bozulmasının kıssasıdır. Rüzgar, Deniz’in sesindeki aşkı, tutkuyu ve tadı keşfeder. Deniz kendisini büyüten, tek başına ona aile olan dedesi ile aşkı ve müzik tutkusu ortasında bir tercih yapmak zorunda kalır. Deniz, hayatının en sıkıntı kararını vermek üzereyken anne ve babasıyla ilgili büyük sırrı öğrenir ve her şey bir anda bilakis döner. Deniz, içine düştüğü büyük kararsızlıktan Rüzgar’a ve müziğe olan aşkının yardımıyla çıkabilecek midir?

Gece Kuşu (Late Night)

30 yılı aşan söyleşi programında değişiklik yapmadığı takdirde şöhretini kaybedeceğini anlayan Katherine Newberry (Emma Thompson) , program müelliflerinden kendisini tekrar komik ve şimdiki göstermelerini ister. Onun büyük hayranı olan Molly’nin (Mindy Kaling) ise kendini göstermek ve idolünün mesleğini eski haline getirmek için neler yaptığını anlatan bir komedi-drama sineması.

Sır Tutabilir Misin? (Can You Keep a Secret?)

Emma Corrigan’ın hepimiz üzere sırları vardı. Fakat bir gün hepsini uçakta tanıştığı bir güzele anlatıverdi. Aslında sırlarımızı bir daha hiç görmeyeceğimiz birine anlatmamız hayli doğal. Natürel onun bir yabancı olmadığını öğrenirsek işler biraz karışabilir.

Başa dön tuşu