Star Wars: The Mandalorian’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Piyasaya damga vuran bir giriş yapmak isteyen Disney+’ın Star Wars dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı. Disney+’ın lansmanına birkaç hafta kalmışken gelen Star Wars hamlesi, yeni ağa ilginin artmasına neden oldu. 

Star Wars evrenine Disney’in ekleyeceği The Mandalorian’ın yayınlanan ikinci fragmanında alıştığımız Star Wars uzay yaratıklarına yine kavuşuyoruz. The Mandalorian’la tekrar uzay gemilerinin gayretine ve ödül avcılığına derinlemesine bakacağız. Star Wars’ta barış vakti sona eriyor. 

Star Wars’ın yapımcılarından olan Jon Favreau, The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada, “Star Wars’ın daha karanlık, daha garip tarafını” göstermek istediklerini açıkladı. Dizinin birinci fragmanı, Mad Max hatırlatmaları yaptı. Fragmanda kazıklara geçirilmiş kaskların imgesi, savaş droidleri ve yüz yüze savaşları görüyoruz. 

Disney’in CEO’su Bob Iger, The Mandalorian’ın Disney+’ın en argümanlı projesi olduğunu açıkladı. Star Wars: The Mandalorian’ın her hafta bir kısmı, Disney+’ta yayınlanacak. Dizinin her kısma 12.5 milyon dolar harcandığı sav edildi.  

Star Wars kozmosunun yeni filmi Star Wars: The Rise of Skywalker, Aralık ayında vizyona girecek. Kozmosun yeni dizisi Star Wars: The Mandalorian, Disney+’ın lansmanının akabinde 12 Kasım’da gösterime girecek. 

Başa dön tuşu