La Casa de Papel 3. Sezon Netflix’te Yayınlandı

Yerelleşme staratejisiyle dizi dalındaki Amerikan hakimiyetini ortadan kaldıran Netflix’in, ABD dışındaki en yeterli projelerinden birisi La Casa de Papel oldu. Birinci 2 dönemi milyonlarca izleyiciye ulaşan İspanyol dizisi, bir vakitlerin özlenen sinematik temalarını çağdaş biçimde kurguladı. Soygun, kabahat ve tansiyon dozu yüksek dizinin 3. dönemi 2 yıllık bir ortanın akabinde izleyicilerle buluştu.

Netflix’in bugün sabah 09.00’da yayınladığı 8 kısımlık dönem, geçen yıllar boyunca izleyicilerin aklına takılan en değerli sorulara cevap veriyor. Elbette yeni sorular da ortaya atıyor. Berlin’in akibeti karşılığını buluyor, Profesör ve takımı yeni bir soyguna hazırlanıyor. Üstelik bu sefer amaç büyük. 

La Casa De Papel 3. dönem – fragman:

Dizinin fragmanlarında hangi yeni karakterlerle taşışacağımız çok da net değil. Bir devir İstanbul isimli bir karakterin diziye dahil olacağı konuşulmuştu. Fakat yeni dönem yayımlanmadan bunun yanıtı netleşti. La Casa de Papel, en azından şimdilik Türkiye’den bir kentin ismini taşıyan karaktere sahip değil. 

Ekibin ikinci dönemde gözlerden uzakta kalma gayreti, işledikleri cürmün büyüklüğü yüzünden elbette çıkmaza girecekti. Bu çıkmaz, ortalarından birisinin kaçırılmasıyla daha karanlık ve dar bir sokak haline geldi. Rio’nın kaçırılmasıyla başlayan 3. dönem için görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Başa dön tuşu