Stranger Things’in 3. Sezonunun Yeni Bir Posteri Yayımlandı

Stranger Things’in 3. dönemi için bugün yeni bir poster yayımlandı. Poster, ABD’nin bağımsızlığının yıl dönümünden tam 1 ay öncesinde paylaşıldı ve Twitter gönderisinde bu güne göndermelerde bulunuldu. Stranger Things, şu anda Netflix’in en tanınan dizisi pozisyonunda ve 3. dönemi da izleyenler tarafından heyecanla bekleniyor.

Gönderiye “1 ay” ifadesi eklemiş ve gülücük emojisi yerleştirilmiş. Posterin üst kısmında ise “Bir yaz her şeyi değiştirebilir” sloganı bulunuyor. Bu da ABD’nin ünlü ‘4th of July’ yani bağımsızlık gününe bir gönderme. Ayrıyeten bu dönem, evvelki iki dönemden farklı olarak yaz aylarında geçecek.

Posterin tam ortasında Dustin bulunuyor. Bu, önümüzdeki dönemin ana karakterinin o olacağına dair bir işaret olabilir. Onun üstünde ise Eleven ve Mike yer alıyor. Onların kıssasına de daha derin bir bakış atılacağını anlayabiliriz.

Posterde ayrıca Panayır ve Starcourt adında iki yeni yer tanıtılıyor. Starcourt, Steve’in çalıştığı alışveriş merkezi ve Panayır da muhtemelen olayların en ağır geçeceği yer olacak. Stranger Things’in yeni dönemi 4 Temmuz’da izleyicilerle buluşacak.

Başa dön tuşu