Supergirl’ün Beşinci Sezonunun Fragmanı Yayınlandı

Superman’in kuzeni Kara Danvers’ın hayatını anlatan Supergirl de dâhil olmak üzere DC’nin televizyon dizileri tüm süratiyle yollarına devam ediyor. San Diego Comic-Con 2019’da yayınlanan Supergirl'ün beşinci dönem birinci fragmanında Çelik Kız geri dönüyor. Yeni dönemde teknoloji, bâtın bir tertip ve Supergirl'ün en yakın arkadaşına karşı verdiği savaşlar anlatılacak.

Dördüncü dönemde Kara Danvers’ın en yakın arkadaşı Lena Luthor, Kara’nın Supergirl olduğunu ve çok vakit bu gerçeğin ondan saklandığını öğrenmişti. Lena, doğal olarak bu duruma sinirlenmişti. Bir DC karakterinin zengin, zeki ve sonlu olması sonucunda neler olduğunu çok güzel biliyoruz. Elbette yeni bir berbat karakter.

Fragman genel olarak Kara ve Lena’nın ortasındaki bağa odaklanıyor. Lena, fragmanda sık sık Kara’ya olan kızgınlığını lisana getiriyor fakat bir yandan da makus biri olmak istemediğini belirtiyor. Şimdilik Lena’nın ana makus olup olmayacağını söylemek sıkıntı lakin büyük ihtimalle Supergirl’ün başını ağrıtan, asıl makus Leviathan isimli bilinmeyen tertip olacak. Leviathan, dördüncü dönemin final kısmında izleyicilere tanıtılmıştı. Tertibin gayesinin şimdi ne olduğu tam olarak bilinmiyor.

Yeni fragmanda görüleceği üzere Supergirl, yeni bir kostüm giymeye başlıyor. Yeni döneme yeni kostümle başlamak harika kahraman dizilerinde sıkça karşılaşılan bir durum. Dizi ilerledikçe ana karakterler de gelişim gösteriyor ve ekseriyetle kostümler de bu gelişimin bir kesimi. Bu ortada Supergirl’ün beşinci dönemi 6 Ekim’de yayınlanmaya başlayacak.

Başa dön tuşu