The Addams Family Filminin İkinci Fragmanı

The Addams Family, bir küme canavar ve garip yaratıktan oluşmasına, haliyle garip zevkleri ve davranışları olmasına karşın birbirini çok seven, çok eğlenceli ve çok da garip bir ailedir.

Şimdi, efsanevi aile yeni bir nesille karşımıza çıkacak. İkonik karakterler, bu kere günümüz dünyasında, New Jersey’de yaşamak durumundalar. Metro Goldwyn Mayer, sinemanın ikinci fragmanını yayınladı.

Filmin direktör koltuğunda, Sausage Party’den tanıdığımız Greg Tiernan ve Conrad Vernon yer alıyor. Vernon, “Greg ve ben her vakit için Addams Ailes’nin geçmiş versiyonlarına hayran olduk, bu yüzden de yeni sineması yaparken, yeni bir şeyler yapabileceğimiz için heyecanlıydık” dedi. Sinemanın konusu olarak ise Gomez ve Morticia’nın nasıl tanışıp ailelerini kurduklarını anlatmaya karar verdiklerini söylüyor. Sinemanın animasyonları ise Charles Addams’ın The New Yorker için yaptığı özgün çizimlere dayanıyor.

Bu animasyonda klasik Addams ailesi karakterleri yeniden karşımızda olacak. Oscar Isaac Gomez’i, Charlize Theron Morticia’yı, Finn Wolfhard Pugsley’i, Nick Kroll Fester Amca’yı, Bette Midler Büyükanne’yi, Chloe Grace Moretz ise Wednesday’i seslendirecek. 

Yeni sinemada 2 de özgün karakter olacak. Bunlardan biri, televizyonda reality show sunan ve Alison Janney tarafından seslendirilen Margaux Needler ve onun, Elsie Fisher tarafından seslendirilen kızı Parker. 

Yeni the Addams Family hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Başa dön tuşu