The Expanse’in Dördüncü Sezon Fragmanı Yayınlandı

Günümüzden 200 yıl sonrasında geçen geleceği husus alan bilim kurgu dizisi The Expanse, izleyici kitlesine tekrar kavuşuyor. Güneş sistemine yayılmış insanların bulunduğu bir vakti anlatan dizi, 3 sezonunun akabinde yeni bir yayıncı bulamadığı için durdurulmak zorunda kalmıştı.

Amazon Prime’ın devreye girmesiyle geri dönüş yapan dizinin 4. dönem fragmanı yayınlandı. Yeni dönemin fragmanını aşağıdaki irtibattan izleyebilirsiniz.

Yayınlanan fragmanda dizide rol alacak yeni oyuncular da yer almakta. Bilim kurgu hayranlarının Pacific Rim, Torchwood üzere üretimlerden tanıyacağı Burn Gorman da yeni dönemde rol alacak oyuncular ortasında. Gorman, dizide “Edward Israel” isimli uzay gemisinin güvenlik şefi “Adoplhus Murtry” olarak rol alacak.

Diziye bu dönem katılan oyuncular ortasında The Handmaid’s Tale’de rol almış Rose Gilmore, Tyrant’ta rol almış Keon Alexander ve Orphan Black’te rol almış Jess Salgueiro üzere isimler de yer alıyor. Fragmanın yanı sıra birinci kısımdan beş dakikalık bir kesit yayınlayan Amazon'un paylaştığı görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizinin yeni döneminde hangi bahisleri işleyeceği şu halde özetleniyor:

Ring Gates’in artık binlerce yeni gezegene açık olmasından, kana bulanmış bir altın arayışı başladı. Bunun sonucunda Dünya, Mars ve Belt ortasındaki yeni çatışmalar ateşlendi. Bu sırada Rocinante grubu, protomolekülün ölümcül tehditlerinin ortaya çıktığı keşfedilmemiş bir gezegende, bir maden şirketi ile Belter’de bulunan yerleşimcilerinin ortasındaki uyuşmazlıkla çaba ediyor.

Son olarak hatırlatalım, The Expanse'nin 4. dönemi, 13 Aralık 2019'da Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Başa dön tuşu