The Last of Us 2. Sezon Söylentileri Başladı

Oyunun hayranları tarafından duyurulduğu günden itibaren büyük bir heyecanla beklenen The Last of Us dizisinin birinci kısmı, nihayet geçtiğimiz hafta Türkiye’de BluTV üzerinden yayınlandı. Yayınlanmasıyla birlikte birçok rekor kırdı.

Latin Amerika’da yayınlanmasının akabinde birinci 24 saat içerisinde House of the Dragon ve Euphoria 2. dönemi gerisinde bırakan The Last of Us’ın şimdi yalnızca birinci kısmı yayınlanmışken, dizinin 2. dönemine dair söylentiler başladı bile.

Söylentiye nazaran 2. dönemde Abby karakterini kimin canlandıracağı belirli olmuş olabilir

Abby – Shannon Berry

Oyunun ve dizinin dikkatli hayranları hem oyunun hem de dizinin direktörlüğünü yapan Neil Druckmann ve oyuncu takımının öteki üyeleri ortasında kimi etkileşimler tespit etti. Druckmann, The Wilds dizisindeki rolüyle tanınan aktris Shannon Berry’i takibe aldı.

Aktris de hem Druckmann’ı hem The Last of Us resmi hesabını hem de oyuncu takımından Pedro Pascal’ı, Bella Ramsey’i takibe aldı. Bu da hayranlar ortasında 2. dönemde Abby karakteri için Shannon Berry’nin seçildiğine dair bir söylenti oluşturdu.

Tabii o da şayet dizinin 2. dönemi gelirse ve dizi, oyunun öyküsünü devam ettirirse. Aktris Shannon Berry, hayranların gösterdiği bu ilgiye takipsiz kalmadı ve kendisiyle Abby karakteri ortasındaki benzerliklerin farkında olduğunu belirtti.

Dilerseniz aktrisin Instagram hesabına buradan ulaşıp Abby ile olan benzerliğini kendiniz karşılaştırabilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Başa dön tuşu