The Matrix 4: Resurrections bomba gibi geliyor! İlk fragman yayınlandı

Senelerdir popülerliğinden ve hayran kitlesinden hiçbir şey kaybetmeyen sinema serisi Matrix 20 yıl sonra yeni sinemasıyla hayranlarıyla buluşacak. Sinemanın hakkında çok bilgi paylaşılmaması beklentileri ve oluşan merakı düzgünce artırmıştı. Bugün nihayet The Matrix 4: Resurrections için resmi fragman geldi.

Filmin birinci fragmanı bugün toplumsal medya sitelerinde paylaşıldı. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff üzere isimleri barındıran sinema 22 Aralık 2021 tarihinde nihayet hayranlarıyla buluşacak.

The Matrix 4: Resurrections için birinci fragman yayınlandı

Filmin üretimleri koronavirüs pandemisi yüzünden sekteye uğramıştı. Çekimlerine bir mühlet orta verilen sinemanın üretimi daha sonra kaldığı yerden devam etti. Bu süreçte hayranların da beklentisi epey arttı diyebiliriz. Neyse ki çok uzun müddet beklenmesine gerek kalmadan bu kış ayında hayranlar yeni sineması izleme talihine erişecek.

Filmden birinci görseller, What is the Matrix başlıklı site üzerinden yayınlanmıştı. Web sitesine girişte kırmızı hap ya da mavi hap seçenekleri sunuluyordu. Birinci sinemaya gönderme yapan web sitesi seçilen hapla birlikte farklı görseller sunuyordu. Lakin bu hayranlara kâfi gelmedi. Artık gelen tam fragmanla sinemanın nasıl olacağına dair gerçek bir bakış açısı kazanmış olduk diyebiliriz. Siz fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? The Matrix serisini seviyor musunuz? Sizce 20 yıl sonra gelen yeni sinema beklentileri karşılayabilecek mi?

Başa dön tuşu