The Witcher dizisi ne vakit yayınlanacak?

Netflix Baş Ahenk Vazifelisi Ted Sarandos, live action The Witcher dizisinin bu yılın dördüncü çeyreğinde yani Ekim – Aralık tarihleri ortasında yayınlanacağını doğruladı.

The Witcher dizisi ne vakit yayınlanacak?

Ted Sarandos: “Ardından dördüncü çeyrekte Irishman ve 6 Underground üzere daha büyük sinema yatırımlarımızdan kimilerinin geldiğini görmeye başlayacaksınız ve ayrıyeten şu anda çekimlerine Macaristan’da devam ettiğimiz ve çok eğlenceli bir küresel dizi olacağını düşündüğümüz tanınan oyun ve kitap serisi The Witcher’ın dizisi de yeniden dördüncü çeyrekte gelecek.” dedi.

Daha fazla yeni bilgi açıklanmadı. Daha evvel duyurulduğu üzere dizi sekiz kısımdan oluşacak ve Geralt of Rivia’yı Henry Cavill, Ciri’yi Freya Allan (The War of the Worlds, Into the Badlands) ve Yennefer’ı Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) canlandıracak.

Dizinin Netflix websitesi üzerindeki tanıtım yazısı: “Mutasyona uğramış canavarları avlamakla uğraşan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha makûs olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.”

Peki ya siz projeden umutlu musunuz? Karşımıza hoş bir şey çıkacağını düşünüyor musunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Başa dön tuşu