The Witcher Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Zamanında Yüzüklerin Efendisi’nin sinema dünyasında fantastik sinemaların önünü açması üzere Game of Thrones da dizi dünyasında büyük bütçeli fantastik işlerin kapısını aralayan imal oldu. George R. R. Martin’in kitabından uyarlanan üretimin araladığı kapıdan içeri giren birinci büyük bütçeli üretimlerden bir tanesi de oyunları ve kitaplarıyla epeyce ses getiren The Witcher olacak.

Geçtiğimiz yılın sonlarına yanlışsız Netflix’te uzunluk gösterecek olan The Witcher’da, Geralt’ı Superman’den de tanıdığımız Henry Cavill’ın canlandırdığını öğrenmiştik. Ortadan geçen yaklaşık yarım yıldan sonra Comic-Con kapsamında diziye dair birinci fragman da yayınlandı.

Hayranları tarafından merakla beklenen üretimin ne vakit seyirciye sunulacağına dair net bir tarih bulunmuyor. Yayınlanan görüntüde birazcık karakterlere bakış atarken bir yandan da Geralt’ın karşılaşacağı canavarları görmüş olduk. Bizim elimizde şu an için yalnızca Netflix’in resmi hesabından yayınladığı fragman olsa da San Diego’da düzenlenen Comic-Con’a katılanlar bunlara ek olarak farklı imajları de izleyebildiler.

Siz, yayınlanan fragmanı nasıl buldunuz? Diziden beklentileriniz neler? Sizce The Witcher dizisi de Game of Thrones üzere büyük kitlelere ulaşıp, milyonlarca insanı peşinden sürükleyebilir mi? Fikirlerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu