Tom Cruise, Görevimiz Tehlike filmi çekimlerinde ölüme meydan okumuş

Tom Cruise Hollywood’un en ünlü ve kıymetli isimlerinden. Ünlü aktör Misyonumuz Tehlike 7 sineması için vefatla burun buruna geleceği sahneler çekmiş. Vazifemiz Tehlike 7’nin direktörü Christopher McQuarrie Tom Cruise’yi doğruluyor. Direktör, “bu sinema şu ana kadar tanınan aksiyon serisinde çekilen en tehlikeli sahneleri içeriyor” tabirlerini kullandı.

Zorlu sahnelerin çekiminde şahsen oynayan Tom Cruise hayranlarını şad edecek bir sinema sunacak.

Tom Cruise Vazifemiz Tehlike 7 için 13 bin kere uçurumdan atladı

Las Vegas’ta gerçekleştirilen CinemaCon aktifliğinin son gününde yayımlanan tanıtım görüntüsünde Tom Cruise’un kimi manzaraları yayınlandı. Ünlü aktörün sinemadaki tehlikeli motosiklet sahnesini mükemmelleştirmek için bir yıl boyunca nasıl çalıştığı gösterildi. Cruise, sinema için Norveç’te bir uçurumdan motosikletle atlıyor. Çekimlerin hazırlık etabında ünlü aktör 500 kere paraşütle 13 bin sefer de motosikletle atlamak zorunda kalıyor.

Tom Cruise mevzuyla ilgili “Bu, açık orta denediğim en tehlikeli şey, yıllardır bunun üzerinde çalışıyoruz. Bu çocukluğumdan beri yapmak istediğim bir şey.” tabirlerini kullandı. Direktör ise oyuncuyu daha çok korkutacak kimi açıklamalarda bulundu. Flmin direktörü, “Beni daha çok bir sonraki sinema için planladıklarımız korkutuyor.” sözlerini kullandı. Merakla beklenen aksiyon sineması 7 Mayıs 2022’de sevenleriyle buluşacak. Siz Vazifemiz Tehlike serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu