Uncut Gems Filminden İlk Fragman Geldi

'Soygun' ve 'John’s Gone' gibi sinemalarla tanınan Safdie Kardeşler’in en yeni sineması Uncut Gems’in birinci resmi fragmanı bugün prestijiyle yayınlandı. Dağıtımcılığını A24’ün üstlendiği sinema, daha fragmanın birinci anlarında dahi izleyiciyi direkt maceranın içine çekiyor. Sinemanın başrolünde ise çoklukla yer aldığı güldürü üretimlerinden tanıdığımız Adam Sandler yer alıyor.

Usta oyuncu, yayınlanan fragmanla birlikte değişik bir karakteri nasıl canlandırabileceğini ve ne kadar uygun olduğunu da adeta kanıtlıyor. Fragman, yaklaşık iki buçuk dakika uzunluğunda ve Adam Sandler’in üzerine şurası olan maceralara kısa bir bakış atmamıza imkan sağlıyor.

Uncut Gems fragman

İlk sefer bir aksiyon sinemasında izleyeceğimiz Adam Sandler’in yanı sıra sinemanın direktör koltuğunda ise Benny ve Josh Safdie kardeşler oturuyor. Direktörler, 2017 yılında vizyona giren 'Good Time' filminin de direktörlüğünü yapmış ve epeyce beğenilmişti. Bir suç-komedi draması olan Uncut Gems’in konusu ise şöyle özetlendi:

“Howard Ratner, New York kentinin elmas bölgesinde bir mücevher satıcısıdır. Ancak Ratner, hiçbir vakit elinde olanla yetinemiyor ve hep daha fazlasını istiyor. Bu yüzden de yüksek ölçüde borcu var. Ayrıyeten Ratner, bir yandan da ünlüler için hayli riskli olan bahis işi yapmaktadır. Bu sırada talih ayağına kadar gelen Ratner, bu bahtını tepmemek ve hayallerini gerçekleştirmek için çok yeterli bir oyunculuk sergilemek zorunda kalacak. Ama bunu yaparken ise çevresiyle olan münasebetini de istikrarda tutmak zorunda.”

Ülkemizde vizyona girip girmeyeceği şimdi belirli olmayan Uncut Gems, pek çok bölgede 25 Aralık 2019 prestijiyle seyirciyle buluşacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu