Popüler komedi filmi Netflix’e geldi!

Karantina günlerinde konutumuzda yaptığımız en kolay vakit geçirme sistemlerinde birisi sinema izlemektir. Bilhassa Netflix sahipleri, birden fazla vakit dizi, belgesel ve sinema izleyerek vaktini hoş geçirme fırsatı buluyor. Konutlarımıza tıkılıp kaldığımız şu günlerde, Netflix’ten hoş bir haber geldi. Türkiye’nin en sevilen isimlerinden birisi olan Şahan Gökbakar’ın son sineması Recep İvedik 6, Netflix’e geldi. Recep İvedik 6, şu anda serinin son sineması pozisyonunda bulunuyor. Sinema, bu güç zamanalarda yüzlerinizi biraz olsun güldürecektir!

Popüler güldürü sineması Netflix’e geldi!

10 Nisan günü seyircilere sunulan Recep İvedik 6, şu anda Netflix’in en tanınan filmi! 2019 yılının Kasım ayına izleyicilerle buluşan imal, birinci haftasında 1 milyonu aşkın kişi tarafından izlenerek kendi kısmında uygun bir muvaffakiyete imza atmıştı. Ziyadesiyle ilgi gören Recep İvedik 6, her 20 dakikada bir gösterime sunulmuştu. Çabucak unutmadan şunu da ekleyelim ki sinemanın mühleti 1 saat 38 dakika! Yani sizleri bir buçuk saatten fazla keyifli bir Şahan Gökbakar sineması bekliyor!

Recep İvedik 6, kuru fasulye şenliğine katılmak için Konya’ya bilet alan lakin acentanın kusuru sonucu kendilerini Kenya’da bulan Nurullah ve Recep’in kıssasını mevzu alıyor. Başlarına gelmedik kalmayan ikilimiz, Türkiye’ye dönme yollarını ararken birbirinden komik olaylar ile de karşı karşıya kalıyor!

Başa dön tuşu