Ünlü Şarkıcı, Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Kadrosuna Katıldı

Tüm dünyada olduğu üzere ülkemizde de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Hızlı ve Öfkeli serisi, dokuzuncu devam sinemasıyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Senin yeni halkası, Süratli ve Öfkeli 6’yı yöneten Tayvan asıllı Amerikalı sinemacı Justin Lin tarafından yönetilecek. Dan Casey, senaryoyu Lin ve Alfredo Botello'nun bir kıssasından esinlenerek kaleme aldı. 

Hızlı ve Öfkeli 9’un oyuncu takımında Vin Diesel, Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel, Tyrese Gibson ve Ludacris üzere, serinin takipçileri tarafından yakından tanınan pek çok isim yer alıyor. Son üç Süratli ve Öfkeli sinemasında olan Dwayne Johnson’ın yerine ise bu sinemada bir öteki profesyonel dövüşçü ve oyuncu John Cena’yı izleyeceğiz.

Yukarıdaki isimlerin ortasında dahil olan Latin müziğinin yükselen yıldızı Ozuna, Que Leon ve Los Leones sinemalarının akabinde üçüncü kere beyaz perdede uzunluk gösterecek. Ünlü müzikçi ayrıyeten kasım ayının sonlarında yapacağı memleketler arası bir turneyle birlikte üçüncü albümü “Nibiru”yu da yayınlayacak.

Geçen hafta düzenlenen 2019 Latin Amerika Müzik Ödülleri’nde iki mükafata layık görülen Ozuna, Vicente Saavedra ile birlikte yazdığı hit müziği “Baila Baila Baila” ile 2019 Latin Grammy Ödülleri’nde aday gösterilmişti.

Ünlü müzikçinin yeni Süratli ve Öfkeli filminde nasıl bir rolle karşımıza çıkacağı ise şimdi aşikâr değil. Arkasında her vakit olduğu üzere Universal Pictures’ın olduğu Süratli ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020'de vizyona girecek.

Başa dön tuşu